• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wszędzie Duże Zmiany!kiedy Coś Się Zmieni W Ic Przemyśl?????

N

Nie zarejestrowany

Gość
Czy IC Przemyśl to Izba z innego kraju?Wszystko bez zmian, oprócz dyrektora, który się zmienia średni co pół roku.Kiedy będzie tu normalnie?Zauważyłem pewną prawidłowość w tej Izbie, czym bardziej ktoś daje ciała i robi błędy-pisząc delikatnie, tym bardziej jest promowany przez SSC.Ciekawe co trzeba zrobić, żeby przebić kierownika Medyki i mieć taką dobrą opinię u SSC jak on?Zamknęli mu 85 funkcjonariuszy, wszystkich kierowników, wszystkich zastępców kierowników i nawet zastępców zastępców kierowników, obsługę baltony,ale trzeba przyznać , że sprzątaczek mu nie pozamykali a to jakiś plus.Pojechało przez Medykę już chyba wszystko oprócz piramidy w kawałkach, ciężko mu będzie dorównać.Nie można go tak przecież tylko krytykować, zawinił z funkcjonariuszami ale wykazał umiejętności zaradcze i nie pozwolił na przyłączenie sprzątaczek do spółdzielni.On nie jest taki zły, tylko jak już nie chciał być prezesem spółdzielni to po co na likwidatora wybrał sobie ABW i CBś?Mógł ogłosić upadłość!
 
Brawo!!!

To Ci się udało ...świetnie napisane.... Jemu nikt nie dorówna chyba ,że się dopiero urodzi....hihihi....
 
Ale się uśmiałam...

Brawo jeszcze raz brawo, niezły ten kabaret w Izdebce.Tylko szkoda ludzi którzy tam pracowali,myślę że się odpłacą pięknym za nadobne i to niebawem.Życzę im z całego serca...
 
Ten kerownik bo nie Kierownik już dzisiaj powinien zaklepać sobie miejsce w pierdlu,bo jak celni wyjdą to karetka na czas może nie dojechać,a w pierdlu jak nie rzuci się na sznurowadło to pożytek będą mieli inni .Myślę że ten kerownik już ma ciepło...
 
na całej lini frontu jest tak samo

Izba Celna w Przemyślu to nie wyjątek!!!! Tak wyglądają relcje również w innych izbach na Wschodzie Polski. IC w BP to dopiero jakaś pomyłka, to co tam się dzieje to jakać paranaja!!!
 
a propos wschodnich rewirów

BP to nie paranoja to groteska. taki jest wynik prywaty ubranej w piórka profesjonalizmu. wieloletnie pozoranctwo jak widać po latach skutkuje megalomanią - jestem wielki, jestem wielki ........
 
w przeszłości było lepiej!

Czterysta lat temu , kazałbym takiego SS na arkanie do siebie prowadzić, powiedział bym mu --ludzi nie szanujesz, krzywdę im robisz, swoich umacniasz a innych jak psy traktujesz.Poszedł by katu na pociechę.Dziś muszę pisma na niego pisać, 30 dni czekać i przełykać ślinę jak ten nasz SSC, co się nadaję do pchania karuzeli go chwali, dziś muszę swołoczy czas dawać, dziś muszę mafię przemyską delikatnie traktować, naczelnika omijać choć jemu pal pisany i tych wszystkich pajacyków zgodnie z prawem oskarżać.Oj !!!! te przemyskie szambo , kiedyś koniec znajdzie, pala im dzisiaj dać nie mogę, ale jak nie będą już elitą ludzie im podziękują!
 
Dziś mam kilkadziesiąt koni na zawołanie, czterysta lat temu miałbym kilka tysięcy, ale ta swołocz co nami rządzi w urzędzie i w oddziałach musi sie liczyć , że kiedyś wypije za dużo i przyjadę po Andrzeja albo Sylwka, to tylko kwestia czasu!
 
Andrzej!moi chłopcy zedrą ci te pagony od kachaniaka, przyprowadzą cie na arkanie a ja zadam ci tylko jedno pytanie-----KIEDY ODEJDZIESZ???
 
Gdzie te zmiany.?

wszędzie, gdzie duże zmiany,?jakoś nie widać i nic ich nie zapowiada,może czegoś nie wiemy,na wschodzie bez zmian,a w innych częściach kraju coś słychać,chyba nie, ale słychać tylko szum karuzeli jak w tragicznym /wesołym/ miasteczku.A może nadejdzie tornado i zmiecie to całe zło,i naprawi krzywdy i upokorzenia...
 
Komu w myśli przyszłość zdarta
Kto u władzy widzi Karpia!
Komu służba przykra bywa!
I przykrości mu przybywa!
I namawia go do złego
W CBES-iu miejsce jego!
 
Back
Do góry