• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

wstyd

B

bardz zły

Gość
na dzień celnika u nas nagród brak, a w izbie celnej w w Oplu się znalazło .Awanse jak zwykle dla swoich a ty pracuj żeby kontrola wewnętrzna miała wyniki i ngrody motywacyjne .
ps z okazji naszego święta życzę nam i sobie satysfakcj iz wykonywanej pracy bo na resztę nie ma co liczyć .Czy nasza dyrekcja dostała jakieś nagrody z MF-u stawiam to pytanie jako pytanie retoryczne :cry: javascript:emoticon(':cry:')
Crying or Very sad[/url]
 
Bo w IC Opole działa lokalny Związeczek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Służby Celnej Woj. Opolskiego, kierowany przez lokalnego watażkę S. Siwego. W IC Biała Podlaska natomiast, walczy jak lwica Ogólnopolska Przewodnicząca Ogólnopolskiej Centrali Związkowej ZZZSC RP B. Smolińska
____________________________________________________
Przewodnicząca: Barbara Smolińska
Tel. 081-886-82-91, 503-147-332
 
ja1 napisał:
ciekawe czy dyrektor i naczelnicy też dostaną takie ochłapy czy wielokrotność tych 220zł???
A ja się cieszę nawet z tych "ochłapow" . Przecież mogli nic nie dać. Jak się żyje z pensji 1400 to 2 stówki stanowią 1/7 - no nie? Chyba że dostajesz na łapę więcej, a wtedy zgłoś gdzie trzeba, żeby Ci nie dawali nagrody - bo po co????
 
za nisko sie oceniasz ,jak za.........sz to ci sie należy jak psu buda, a biurowcy mogą poczekać ,ciepłe kluchy wystawić ich na pasy to od razu będzie zbiorowe morderstwo haha............
 
Do Psa

Drogi Psie ! Widzę ,że jesteś bardzo młodym pracownikiem, gdyż jak wynika z twojej wypowiedzi, poza "pasami" nigdzie nie pracowałeś. Widzę ,że masz w pogardzie tych co pracują w biurach. Pisząc o masowym morderstwie maiłeś na myśli chyba masowe samobójstwo. Nie wiem dlaczego pracujący na pasach mieli by to zrobić ? Wytłumacz proszę.
 
Moim zdaniem myśli, że jak ktoś w biurze robi to nigdy na pasie nie pracował i jak się go postawi to się przestraszy!!!

A może z pasa się trudniej przestawić na 8h, jak myślicie?
 
pracwalem w biurze i na pasach.Praca w biurze rózni sie tym od pracy na pasach ,że się udajesz że pracujesz a płacą ci jak za prace natomiast na pasach pracujesz naprawdę a dyrekcja udaje że ci płaci
 
Zgadzam się z przedmówcą. Dobrze powiedzianez tymi płacami. Łatwiej też o owans w biurze niż na pasach. Również mam porównanie pracy biurowej i na pasach i wiem co to znaczy. Biurowi mówią że zazdroszczą tym na pasach - że na granicy to dopiero śmietanka... Jest kilku z granicy co przenieśli się do urzędu i za nic w świecie nie chcą wracać a Ci co na granicy nie byli to nie wiedzą co mówią. Jak wcześniej wspominałem - mam porównanie bo i tu i tu pracowałem a mam też znajomych i kolegów którzy tę śmietankę na granicy spijali a wolą pić kawę za biurkiem.
 
Back
Do góry