• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wieslaw S. i jego WZP

E

Edek z bramy

Gość
Mam zamiar przejsc do WZP ale wiele zlego slyszalem o p. S., o zlym traktowaniu ludzi i ze ciezko pracuje sie z ta osoba. Przed podjeciem decyzji prosze o rade i podzielenie sie Waszymi opiniami o tej osobie.

Czekam!!!!!!
 
Przychodz do nas jest w porzo nie napracujesz sie
Jest spokojnie czasem są akcje ale z nich nic nie wynika. Jedyny minus tej roboty ze zmuszony będziesz wysłuchiwać gadania bez znaczenia, na przykład o wykład o tym jak działa telefon i do czego służy. Z niczego cie nie rozliczają bo o niczym nie myślisz bo od tego jest Wielki Strateg.
Wielki Strateg W.S. ma wielką głowe i uda się mu przetrwać kolejnego Dyrektora bez narażania Wydziału i siebie na jakieś koszty i problemy gdyby nie daj Boże udało się trafic w przemyt.
Wielki Strateg nawet zdołał kierować przez całe istnienie Specjalnego Wydziału bez narażania Izby na jakieś koszty i procesy z zajętym przemytem.
Przybywaj a polepszysz sobie tylko staraj się unikać W.S. i jego ekipy tyle ze trzymaj z boczku i dejedziesz do kolejnej reorganizacji, Podobno w kwietniu
 
Jest to sposób sprawdzony przez lata, więc nic się nie obawiaj. Najważniejsze jest unikanie jakichkolwiek kłopotów w myśl zasady, że ci którzy nic nie robią nie popełniają błędów. Pora roku trochę kiepska, może poczekaj do wiosny chociaż to tylko trzy miesiace w roku a potem niekończące się wakacje i jak się nie napijesz to na pewno "nie zmoczysz". A p. o którego pytasz wogóle sie nie przejmuj to już jest taki duży dział, ze możecie sie wcale nie widzieć
 
Edek z bramy napisał:
Mam zamiar przejsc do WZP ale wiele zlego slyszalem o p. S., o zlym traktowaniu ludzi i ze ciezko pracuje sie z ta osoba. Przed podjeciem decyzji prosze o rade i podzielenie sie Waszymi opiniami o tej osobie.

Czekam!!!!!!
Jeśli ci dobrze tam gdzie jesteś to tam siedź. Tutaj nie jest do d....
 
Edek z bramy napisał:
Mam zamiar przejsc do WZP ale wiele zlego slyszalem o p. S., o zlym traktowaniu ludzi i ze ciezko pracuje sie z ta osoba. Przed podjeciem decyzji prosze o rade i podzielenie sie Waszymi opiniami o tej osobie.

Czekam!!!!!!

jeśli stać cię na zakup munduru specjalnego to przechodź nie jest źle!! :D
 
Ho ho napisał:
to jeszcze portki mamy wam kupowac ? tej elicie cła? to po co tylu ludzi sciagecie jak na portki dla nich nie macie?

Sciagaja ludzie co portek służbowych nie noszą - to co sie beda interesowac.
 
i zobacz gniocie muszę lecieć na forum i coś wpisać żeby twojego bzdurnego pseudonimu nie oglądała cała Polska bo wstyd dla czarnych przynosisz
a fe , gniocie weź się do roboty!
 
U tych mobilnych cała masa świetnych stylistów,lekko może rozedrganych emocjonalnie,ale stylistów jednak,może na potrzeby wewnętrznej dintorii, stworzyli by tak sobie własne forum.Myślę,że poza nimi ,niewielu jest w stanie odkowować ten dziwny hermetyczny język(no skąd ten słownik moi drodzy...) nie mający za wiele z kodeksem etyki funkcjonariusza celnego,który każdy gdzieś tam kiedyś do poczytania ze zrozumieniem otrzymał.
 
dlaczego zachęcasz do WZP podczas gdy nikt się tu nie garnie (oprócz tych co chcą uciec od nawału papierów i terminów) to co sobie wyobrażasz będąc w WZP możesz spokojnie włożyć między bajki
 
mnie mówili że Wielki Strateg wybiera najlepszych a ty czarnuchu nazywasz ich uciekinirami od terminów obowiązków i papierów. Może dlatego z uciekinierów nie można zbudować dobrej profesjonalnej grupy która łapie przemyt. Tylko kto pozwala na takie budowanie grupy?
Wielka Ucieczka do WZP od terminów i papierów widać się powiodła skoro zachwalają na forum że mają wakacje.
Jeszcze przede mną decydująca rozmowa jeśli ją przejdę będę w koncu miał luz i porządne nagrody. Ta cała biurokracja i odprawy to nie dla mnie
 
wzp

JEŻELI KOMUS SIE WYDAJE ZE W GRUPACH MOBILNYCH MAMY WAKACJE TO NIECH SIE DOBRZE ZASTANOWI ZANIM SIE ZDECYDUJE NA TEN WYPOCZYNEK, MOZE JEST TAK W SAMYM WZP ALE NIE W GRUPACH MOBILNYCH, TU TRZEBA SIE POWYGINAC I NAGŁÓWKOWAC ZANIM COS ZŁAPIESZ I ZROBISZ WYNIK I NIE MÓWIE TU O JAKIEJS SMIESZNEJ OPŁACIE DROGOWEJ BO TEGO NAŁAPALISMY W 2006 WIECEJ JAK SAMI CHŁOPCY Z ITD A TO WŁASNIE ONI SĄ OD TEGO. CIUSZKI CZY PŁYTY TEZ LEŻĄ NA KAŻDYM STRAGANIE I NIKT NIE CHCE SIE W TO BAWIC. ZŁAPAC KOGOS Z FAJECZKAMI,WÓDECZKĄ ALBO Z OPAŁEM W BAKU TO JUZ NIE JEST TAKIE PROSTE A I NARAZIC SIE MOŻNA... O NARKOTYKACH JUZ NIE WSPOMNE BO TO JEST TEMAT DLA PROFESJONALISTÓW... I JAK KTOS LUBI SPAC PO NOCACH I SIEDZIEC W CIEPLUTKIM UKLADAJĄC PASJANSY TO NAPRAWDE NIE POLECAM SŁUZBY W GRUPACH MOBILNYCH BO TO CIĘŻKA I NIE WDZIECZNA ROBOTA I TRZEBA JĄ LUBIC. DALI NAM NOWE POJAZDY I ZABAWKI ALE PO PARU SŁUŻBACH SZYBKO DOJDZIESZ DO WNIOSKU ZE TO TYLKO WIĘKSZA ODPOWIEDZIALNOSC I UMOCZYC NIE DRUDNO.. NARAZIE TYLE. :roll:
 
WZP

Słyszałem o tych waszych wynikach, jak biegacie po polach za i tak już zgnojonymi rolnikami i robicie im sprawy na opał. Wstyd i hańba dla służby a upokorzenie dla ciężkiej i mało dochodowej roboty rolników.
 
Back
Do góry