• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

weźcie się wszyscy do roboty

Z

zły

Gość
Odpowiedziałem przewodniczącemu na jego chore pozoranckie działania, link poniżej
Kurna, sam fakt, że wystosował tak idiotyczny temat. Czy jesteś za protestem,;....ble , ble , ble. Nie zgłaszam wyników ankiety ble, ble ble.....
http://www.celnicy.pl/viewtopic.php?p=658#658

Apeluję do wszystkich z IC Opole.
Piszcie tutaj do Niego, żeby wziął się do roboty, bo nas kurna zaorają.
Piszę nerwowo, bo mnie dzisiaj wkurzył, pisząc do nas apel o to abyśmy to MY pisali do posłów. A sam nic nie robi.
 
Ze swojej strony moge tylko powiedziec, iz zasłyszałam od przyjaciela, iz istnieje wariant by zaorac IC Katowice do Wrocławia lub Krakowa. A skoro tak sie słyszy to nie wydaje mi sie by orka omineła Opole... A moze sie myle?
 
locia napisał:
... zasłyszałam od przyjaciela, iz istnieje wariant by zaorac IC Katowice do Wrocławia lub Krakowa...

Do Krakowa. Razem z Przemyślem.
I tu i tu są przecież p.o.
Prawda?
 
do tego złego

hej zły to może ty pochwalisz sie co zrobiłeś w obronie swojego miejsca pracy. Co masz już gwarancje? Nie sztuką jest napier......ć na Sławka i związkowców i innych ludzi znięchęcać bo zapewniam cię sa tacy co napiszą a jak trzeba będzi to na akcję też pojadą. związki zrobią ALE LUDZIE MUSZA SIĘ WŁĄCZYĆ!!!!!!!!!!!!
 
Back
Do góry