• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wczasy po znajomosci we Władysławowie?!

W

WCZASOWICZ

Gość
Czas by, ktoś się zainteresował naszymi pokojami gościnnymi we Władysławowie!
Zwykły celnik nie ma możliwosci zarezerwowania pokoju we Władysławowie, ponieważ już z samego rana - pierwszego dnia nowego roku wszystko jest zajete. Według opowieści osób, które tam wypoczywały wynika, że wystepują TAM sami stali bywalcy od lat (co oznaczałoby juz że zapisy prowadzone są nieoficjalnie -juz podczas lata). Czas skończyć z cichym zapisem na lewo i należy udostepnić innym celnikom mozliwości wypoczynku. Czas zmienić Pana administrującego tym ośrodkiem! i dać mozliwość wypoczynku celnikom z całej Polski a nie tylko wybrańcom.

Dlaczego w innych ośrodkach niema tego problemu?!.


Czas by Dyrektor Izby Gdyńskiej zajął się swoim ogródkiem!!!!
 
Dokladnie tak jest!potwierdzam.juz trzeci rok slysze"trudno powiedziec.. :)..zamawiaja juz zima..itp pierdoly)a sam jednoczesnie znam osobe z (IC K-ce)ktora jezdzi co roku w tym samym (zaklepanym)terminie,spokojna o miejce.
 
Tacy jesteście przekonani, że to miód być kierującym pokojami gościnnymi? To może któryś z Was pofatyguje się od 1 maja do ostatnie go września (minimum) pobiegać oprócz codziennych 8 godzin do pracy jeszcze w "wolne weekendy" co pół godziny do ośrodka wydać klucze bo jakiś wczasowicz właśnie dojeżdża do ośrodka, albo spóźni się, bo jeszcze zahaczy o Gdynię, a Ty siedź, bo umówił się z Tobą na konkretny czas. A może urlop w listopadzie? Bo zimą od świąt w grudniu po koniec marca też komplet wczasowiczów. A poza tym, w okresie pourlopowym w pokojach non stop kolor - narady, szkolenia, spotkania integracyjne etc.
Może niezadowolony najpierw wyjaśni spokojnie z kierującym pokojami temat, a później poszkaluje w necie....
A może coś o innych ośrodkach. Bo jak narazie udało mi się tylko w IC w Gdyni dostać pokój, a w innych IC - cisza...
 
Odezwała się ! A Pani to Adwokat pana K.S ?pewnie Tak!,jedna z tych co się boi stracić pewne miejsce.Tu nikt nie zazdrości i nie dybie na posadkę"kierującego pokojami"tylko zwraca uwagę na fakty,że owemu kierującemu chyba się wydaje,że prowadzi swoje prywatne kwatery i dziwnym trafem miejsca mają Ci,którzy mają mieć! i jeszcze jedno:zważ,na zasadniczą różnicę pomiędzy ośrodkiem nad morzem! a ośrodkami innych Izb.No Cóż-żałosna próba wyciszenia tematu i skierowania problemu na inne tory.ale zmartwie Cie :)niestety temat podjęty-poszło!
 
A ja tam wole pojechać do Władka na kwatery za 30 zł i mieć wszystko w tyłku. A o wolnych pokojach w tym ośrodku to możecie tylko pomarzyć .... 3/4 miejsc jest dla wysokich CELNIKÓW z MF a reszta z jeżdżących to przydupasy co zadowolą sie ochłapami.
 
trochę znająca temat napisał:
Tacy jesteście przekonani, że to miód być kierującym pokojami gościnnymi? To może któryś z Was pofatyguje się od 1 maja do ostatnie go września (minimum) pobiegać oprócz codziennych 8 godzin do pracy jeszcze w "wolne weekendy" co pół godziny do ośrodka wydać klucze bo jakiś wczasowicz właśnie dojeżdża do ośrodka, albo spóźni się, bo jeszcze zahaczy o Gdynię, a Ty siedź, bo umówił się z Tobą na konkretny czas. A może urlop w listopadzie? Bo zimą od świąt w grudniu po koniec marca też komplet wczasowiczów. A poza tym, w okresie pourlopowym w pokojach non stop kolor - narady, szkolenia, spotkania integracyjne etc.
Może niezadowolony najpierw wyjaśni spokojnie z kierującym pokojami temat, a później poszkaluje w necie....
A może coś o innych ośrodkach. Bo jak narazie udało mi się tylko w IC w Gdyni dostać pokój, a w innych IC - cisza...

O czym Ty piszesz!!! Przecież to w ogóle nie na temat. Chcesz się skarżyć na ciężką pracę to zgłoś się do związków zawodowych. Tu porusza się temat zwykłego ku....a. Rozumiesz!
 
trochę znająca temat napisał:
Tacy jesteście przekonani, że to miód być kierującym pokojami gościnnymi? To może któryś z Was pofatyguje się od 1 maja do ostatnie go września (minimum) pobiegać oprócz codziennych 8 godzin do pracy jeszcze w "wolne weekendy" co pół godziny do ośrodka wydać klucze bo jakiś wczasowicz właśnie dojeżdża do ośrodka, albo spóźni się, bo jeszcze zahaczy o Gdynię, a Ty siedź, bo umówił się z Tobą na konkretny czas. A może urlop w listopadzie? Bo zimą od świąt w grudniu po koniec marca też komplet wczasowiczów. A poza tym, w okresie pourlopowym w pokojach non stop kolor - narady, szkolenia, spotkania integracyjne etc.
Może niezadowolony najpierw wyjaśni spokojnie z kierującym pokojami temat, a później poszkaluje w necie....
A może coś o innych ośrodkach. Bo jak narazie udało mi się tylko w IC w Gdyni dostać pokój, a w innych IC - cisza...

Moja droga Pani kilka obiektywnych słów:
1) Nikt nikogo nie szkaluje - takie zachowania administratora ośrodka potwierdzają inni i każdy uważa że to naganne :evil:
2) Zawsze powinna obowiązywać zasada równego dostepu do ośrodka - równych szans dla wszystkich w czasie zapisów
3) obowiazuje minimum 2 tygodniowy termin rezygnacji , od umawiania się z wypoczywającymi są telefony komórkowe - kiedy dojedzie , czy juz jest itp. kwestia organizacji pracy- a nie pieprzenia, że nic nie umie się zrobić - niestety kto nie ma w głowie to ma w nogach.
4) Każdy ma różną pracę - jeden na zmiany i użera się non stop z kierowcami, inny do pracy jedzie i wraca po 60 km i każdy jakoś pracuje .
5) nie kazdego stać na wczasy z wyżywieniem w stołówce, niekażdy lubi kuchnie barową lub nie kazdy chce sie mijać na okrągło z gospodarzami na prywatnej kwaterze.
Ogólnie to co Pani napisała "Może niezadowolony najpierw wyjaśni spokojnie z kierującym pokojami temat" to czyste pierdoły- gość mówi że nie ma juz wolnych pokoi w pierwszym dniu pracy nowego roku o godz otwarcia pracy :shock: a ja mam mu powiedzieć słuchaj "gieniek" lepiej daj mi kwaterę bo jak nie, to piszę na berdyczów do Twego szefa :lol: :lol: :lol:
Dowcip roku :lol: :lol:
 
Dzięki za posty w temacie...
Tak dla informacji :
1.nie byłam "na wakacjach" we Władysławowie najmniej od 3 lat więc nie stracę "stałego" miejsca.
2.Gdynia ma jeszcze 2 ośrodki.
3.We Władysławowie jest raptem kilka pokoi, więc jak ma się tam pomieścić cała Polska?
Nie neguję, że trudno złapać tam termin w okresie letnim, ale zburzył mnie tekst " Czas zmienić Pana administrującego tym ośrodkiem! ". Jestem zwolenniczką wyjaśnienia problemu bezpośrednio z osobą zainteresowaną, a nie za pomocą nie podpisanych postów. Proponuję przejrzeć "regulamin korzystania z pokoi gościnnych" w poszczególnych ośrodkach naszej służby, a może znajdzie się pomysł jak rozwiązać problem.

Pamiętam, że kiedyś pokojami dysponowała Warszawa, więc wtedy ośrodki stały puste. Teraz, z tego co się orientuję, pokoje jednak przynoszą dochód.
 
A ja sie nie zgadzam z 1 postem.
Dwa razy bylam we Wladku.
Znajomosci zadnych tam nie mam.
Wiem,ze aby miec pokoj w odpowiadajacym mi terminie,dzwonie 2 albo 3 stycznia i rezerwuje termin i pokoj.
Wg zasady,kto 1 ten lepszy.
Probowalam dwa razy i NIGDY nie mialam z tym problemu.Jestem z Warszawy.
A przez kadry to zalatwialam dopiero w kwietniu jakos.
W zadnym ukladzie nie jestem, zwykly celnik ze mnie.
Osttani raz bylam tam dwa lata temu.
 
Do Władka dzwoni sie 2 stycznia i NIE MA ŻADNYCH PROBLEMÓW!! Pobyt w ośrodku wspominam superowo!!! Zero stresu i trudnosci....
 
Anonymous napisał:
Czyli wszystko prawda ciągle jeżdżą te same osoby :twisted:
Zgadzam się z wczesniejszymi postami że:
- 2 stycznia mozna zarezerwować
- są wolne terminy
:)
Natomiast nikt nie dodaje :twisted: :
- że terminy to najczęściej 1 tydz. lipca i ostatni sierpnia
- zostają resztki z dwójki i dwójki z dostawką (a gdzie reszta? pewnie juz w wakacje rozdysponowana w śród wtajemniczonych :lol: )
:twisted:
Po co się licytować o to czy były wolne pokoje? czy mozna zarezerwować? jak w kadrach czarno na białym można sprawdzić , że najczęściej w rezerwacjach lub zameldowaniach powtarzają się te same osoby i o dziwo nie byłabym zdziwiona, że w tych samych pokojach :?
 
Anonymous napisał:
powiem tak, jeżeli są dowody to nie dyskutujcie tylko PRASA , ARTYKUł I NASTęPNIE PROKURATURA , PANA DYREKTORA OśRODKA TRZEBA ******* ! DOć UKłADóW I ZNAJOKOśCI , DOść KLIK W IZBACH CELNYCH , TRZEBA ZACZąć ROBIć PORZąDKI NA GóRZE !

:shock: opanuj się człowieku
 
Back
Do góry