• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

W naszej izbie Olsztyn

B

Bezledy

Gość
Mimo przystapienia do porozumienia Białostockiego nasze kochane Warminsko mazurskie zwiazki nie przystapiły do akcji protestacyjnej powód jest prosty podany przez Pana przewodniczacego trzeba czekac na nowy Rzad haha . jak zwykle znalazla sie nowa wymowka jak sie nie zjednoczymy to nic nie osiagniemy niestety mimo ze wszyscy sa za strajkiem pan przewodniczacy chyba dogadal sie z dyrektorem izby haha zostaje tylko zyczyc wiecej takich przewodniczacych a napewno w Służbie celnej bedzie fajnie haha
 
Co ty wypisujesz, w żadbej izbie nie ma akcji protestacyjnej. Trzeba odróżnić ogłoszenie akcji od prowadzenia akcji. Każdy głupi moze ogłosić akcje protestacyjną, tylko co dalej i potem, już akcja trwa miesiąc nie wiem czy śmiać sie czy płakać. Lepiej było nie ogłaszać i nie ośmieszać sie.
 
Co Ty wygadujesz Bezledziaku. Zawieszenie akcji protestacyjnej do czasu powołania nowego rządu, nie było samodzielną decyzją Pana Przewodniczącego. Nastąpiło to po zasięgnięciu opinii innych OC. Dziwię się , że wygadujesz takie rzeczy, gdy masz możliwość zasięgnięcia informacji u źródła. (Przewodniczący jest z Twojego OC)
 
OPINIE TO PAN PRZEWODNICZACY SAM SOBIE ZACIAGNAŁ CHYBA Z GLOWY ALBO ON ŻYJE W INNYM ŚWIECIE TRZEBA CZASAMI WYJSC I POGADAC Z PRAWDZIWYMI FUNKCJONARIUSZAMI A NIE POPIJAC SOBIE KAWKE I WYPISYWAĆ TAKIE ZA PRZEPROSZENIEM PIERDOŁY WSZYSTKICH TA SPRAWA PORUSZA I WSZYSCY JA POPIERAJA I SA ZA PRZYSTAPIENIEM DO AKCJI PROTESTACYJNEJ TRZEBA TYLKO MIEC "JAJA" TAKA POSTAWA ZWIAZKOW TO DLA MNIE PRAWDZIWA PORAZKA ZRESZTA CO PO NICH MOZNA SIE SPODZIEWAC DOBREGO.
 
JESLI CHODZI O ODPOWIEDZ DO "GOSCIA" :pROTEST JEST PO TO ABY COS OSIAGNĄĆ NIKT W NASZYM KRAJU NIC NIE DA A SZCZEGÓLNIE DLA JAKIS POZAL SIE BOZE CELNIKOW JEDYNY SPOSOB ZWROCENIA NA SIEBIE UWAGI JEST PROTEST TYLKO I WYŁACZNIE POSTAWA TAKICH JA TY I ZWIAZKÓW PROWADZI DO TEGO ZE JEST BRAK ODZEWU WŁADZ. PROTEST PRZEJSC KTORE TO UCZYNILY PO PROSTU JEST ODRAZU ZDANY NA PORAZKE DLATEGO NIC ONE NIE OSIAGNELY I NIE OSIAGNA!!!!! I ZA TO CZYLI ZA TAKA BIERNA POSTAWĘ JAK WASZA TRZEBA ZLOZYĆ DLA WAS WIELKIE PODZIEKOWANIE!!!!!! DZIEKUJEMY WAM DRODZY KOLEDZY ZA SOLIDARNOSC OBY SIE WAM JAK NAJDLUZEJ PRACOWALO NA WASZYCH CIEPLYCH POSADKACH!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Bezledy napisał:
PROTEST JEST PO TO ABY COS OSIAGNĄĆ
Zgadza się. Dlatego przepraszam Was za organizatorów protestu, tych którzy są w toku/trakcie "akcji protestacyjnej". Szkoda tylko, że Ci właśnie zwiazkowcy, którzy obecnie "protestują" sprzeciwiali się na ostatniej RF ogólnopolskiej akcji i ustaleniu na RF jej harmonogramu(i wiedz o tym Kolego, że nie należy do tych hamulcowych Wasz Przewodniczący)
 
MAM CICHA NADZIEJE ZE TAK JEST ALE Z BOKU NIESTETY TAK TO WYGLADA JAK WYGLADA. W NIEDLUGIM STAZU JAKI W TEJ SLUZBIE PELNIE NIESTETY OBSERWUJE TYLKO I WYŁACZNIE SYTUACJE SPADKOWĄ PODAM JEDEN PRZYKLAD: GORĄCE POSIŁKI W OKRESIE ZIMOWYM - Z POSIŁKU KTORY SKLADAL SIE Z DWOCH DAN KTORY JEDLISMY W BARZE OBECNIE MAMY SLOICZEK CZEGOS CO POWINIEN DOSTAC PIES SLUZBOWY NA DESER (NIE ZYCZE MU TEGO) A I TO OBAWIAL BYM SIE O JEGO STAN ZDROWIA. TO JEST JEDEN TYLKO OSTATNIO NAMACALNY KROK "POLEPSZAJACY" SYTUACJE CELNIKOW DLATEGO TEZ PODJOLEM DECYZJE ZRESZTĄ NIE JA JEDEN O ODEJSCIU Z TEJ SLUZBY W NAJBLIZSZYM CZASIE. NAPRAWDE PRACA TA NIE MA ZADNEGO "PLUSA" BY DALEJ TKWIC W TEJ NIJAK ULOZONEJ NIJAK POSADOWIONEJ FORMACJI PRZEPRASZAM ZA STWIERDZENIE "MUNDUROWYCH PRZEBIERAŃCÓW".LATA KTORE TU SPEDZILEM NAPRAWDE UWAZAM ZA STRACONE A ROZWOJ INTELEKTUALNY ZAMIAST PODNOSIC SIE, RACZEJ MI SIE COFNĄŁ I ZROWNAL Z INTELIGENCJA PSA TROPIACEGO PAPIEROSY. PRZEPRASZAM ZA TO ZE MOGLEM TROSZKE OBRAZIC PANA PRZEWODNICZĄCEGO BO NIESTETY NIE WIEM WSZYSTKIEGO ALE JEST MI NAPRWDE ZAL TEGO ZE ZDECYDOWALEM SIE KIEDYS PRZEKROCZYC PRÓG IZBY CELNEJ OLSZTYN UDAJAC SIE NA ROZMOWE KWALIFIKACYJNA.POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ZARAZEM ZEGNAM!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Back
Do góry