• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Trwająca rekrutacja z 16.11.2015

mariusz

Nowy użytkownik
Dołączył
1 Grudzień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam Państwa. Złożyłem dokumenty na obecnie trwającą rekrutację na stanowisko Młodszy specjalista służby celnej w kategorii stanowisk specjalistycznych. Za tydzień mamy testy sprawnościowe i mam do Państwa (pracowników, którzy są w temacie) kilka pytań ponieważ nie wiem do końca w co brnę :) Tzn. słyszy się wiele plotek, że jest źle, że się nie poleca itd. ale takie opinie mnie nie interesują a jedynie suche fakty. Tak więc proszę Państwa chciałbym się zapytać: 1, co oznacza status MŁODSZY SPECJALISTA SŁUŻBY CELNEJ W KAT. STANOWISK SPECJALISTYCZNYCH? czy mamy do czynienia z funkcjonariuszem pracującym bezpośrednio na przejściu granicznym czy z grupą mobilną pracującą w terenie? 2, jak wygląda szkolenie na tym stanowisku? czy po złożeniu ślubowania jedziemy na jakąś 'szkołę' czy może całe szkolenie przebiega w jednostce w której jesteśmy zatrudnieni? 3, w jakich godzinach pełni służbę ów funkcjonariusz? czy jest to turnus w stałych godzinach np. 7-19 lub 19-7 czy w dowolnie ułożonych godzinach ? 4, jak wygląda sprawa awansów na wyższe stanowiska? czy są one obligatoryjne czy 'zasłużone'? 5, no i tym pytaniem nie chciałbym przekreślić mojego wizerunku dżentelmena ale mam rodzinę na utrzymaniu i chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa zarobków (netto) do ręki bo w internecie ile pytań tyle odpowiedzi a biorę udział w rekrutacji akurat do Izby w Przemyślu i myślę, że dowiem się od Państwa najbardziej precyzyjnych informacji. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi.
 
Back
Do góry