• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Test psychologiczny - pytanie

nenq123

Nowy użytkownik
Dołączył
4 Czerwiec 2024
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
Zdałem test psychologiczny tydzień temu, niestety złamałem rękę krótko po tym. Nie jestem w stanie podejść obecnie do testu sprawnościowego. Czy jeśli zdałem test psychologiczny pozytywnym wynikiem to mogę podejść do kolejnej rekrutacji jeśli takowa się pojawi, czy nie mogę brać udziału w kolejnej do upłynięcia roku od wyniku testu psychologicznego?
 
Spróbuj z sytuacji wyjść sprytem ...
Przy złamanej ręce, jedyny problem możesz mieć tylko z "pompkami".
Zgłoś się więc na test i w związku z gipsem na ręce zaproponuj zrobienie połowy normy "pompek" na jednej ręce, w pozycji właściwej dla takiego ćwiczenia. A nuż się uda ... 😉
 
Spróbuj z sytuacji wyjść sprytem ...
Przy złamanej ręce, jedyny problem możesz mieć tylko z "pompkami".
Zgłoś się więc na test i w związku z gipsem na ręce zaproponuj zrobienie połowy normy "pompek" na jednej ręce, w pozycji właściwej dla takiego ćwiczenia. A nuż się uda ... 😉
Nie uda się. Rozporządzenie mówi jasno o normach, a nie połowie norm. W dodatku w pozycji do pompek ręce (a nie ręka) mają być oparte o podłoże. Zresztą chyba żadna komisja nie dopuści to wykonywania ćwiczeń fizycznych osoby z ręka w gipsie, nie mówiąc już o lekarzu.
Natomiast test psychologiczny jest ważny rok, więc jeżeli w przeciągu roku pojawi się kolejna rekrutacja to powinieneś ja przejść bez ponownego zaliczania testu psychologicznego.
 
Back
Do góry