• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

TERAZ ALBO NIGDY

uwarzejcie se

Śląsku mój kochany, jak se traz nie dómy rady, to nas JORG zdzieli swojóm KRYKÓM !!!
 
TYRAZ ALBO NIGDY - NIE DAJMY SIĘ !!!


JUŻ STARCZY OBIETNIC - BEZ POKRYCIA = NIE JESTEŚMY NAIWNYMI DZIEĆMI.


SC POZNAŃ - JEST Z WAMI.

POZDRAWIAM: CAŁĄ BRAĆ CELNĄ.
 
tak trzymać

Poniedziałek bedzie dniem prawdy.Mam nadzieję, że to dalej będzie trwało aż do skutku.Ile można słuchać tych objetnic...P. Sa..z Poznania był bardzo szybki bo napisał pismo by cywile z sznp nie protestowali a pierwszy wyciągnął rękę po 5 stówek-sprzedawczyk niech spada na drzewo bo jego to nie dotyczy...
pozdrawiam wszystkich walczących o swoje...Trzymajmy tak dalej...
 
tak trzymać

Musimy dalej trwać. Poniedziałek powinien być kolejnym dniem na urlopach. Kolejna taka szansa się nam nie trafi. Trzymajmy się.
UC Gdańsk w poniedziałek bierze dalej urlopy i zwolnienia.
 
walczyć dalej

tak jest kochani walczyć o swoje do konca !!!nie dać się tym nędznym obietnicom bez pokrycia!!! wykołowali już nas nie raz sami wiecie!!!gwarancje rządowe na piśmie!!!do zreaizowania wszystkie!!!wszystkie nasze postulaty!!! wg stanowisk dokładnie kto ile kasy dostaje podwyżki w całej Polsce!!! tylko razem!!!nie dajmy się walczmy do skutku!w poniedziałek to UE do popalić tym dekownikom w MF
 
Wcale nie jest "nigdy" . Jest tylko trochę dupiato. Mogło być lepiej. Ale szkoda się rozpisywać, bo to już było w innym temacie. Mimo wszystko Sławku dziękuję! Innym związkowcom podziękowałbym kijem...
 
czujecie sie jak panienka po pierwszym razie nieswojo celnicy jeszcze tak nie protestowali spokojnie dowiedzieliśmy z kim mamy do czynienia







Robiłem na Słowackiej granicy celnicy słowaccy emerytura 15 lat jest o co walczyć
 
Trzeba cisnąć rząd do euro2012 będą chcieli sie ułozyć
Pamiętajcie że PIS w Kasie dawał emerytury po 15 mobilnym i granicy
 
Back
Do góry