• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Tajemnica celno skarbowa

kerim

Nowy użytkownik
Dołączył
4 Luty 2024
Posty
1
Punkty reakcji
3
Dziś przeczytałem informacje o tym jak wiceminister rolnictwa biega po oddziałach celnych i przegląda dokumenty celne dot. importu i tranzytu towarów rolno spożywczych. Chwali się wiedzą z tych dokumentów, publikując zdjęcia i filmiki. A ja zastanawiam się, czy już nie ma nikogo w SSC, kto miałby elementarną wiedzę o obowiązujących przepisach. Jestem pewien, że nie uzyskał uprawnień do dostępu do informacji objętych tajemnicą. Bo gdyby dostał, to i tak niemożliwym jest, by ujawniać dane w taki sposób. Czy zatem dyrektor ias, naczelnik ucs i kierownik oddziału nie popełnili przestępstwa...? Dotyczy to również wiceministra, który nie jest żadnym organem, a tylko zwykłym urzędnikiem. Kto go wpuścił do oddziału i udostępnił informacje!
Pozdrawiam. Były f-sz SC (scs) z 36 letnim stażem i kompetencjami...🥺 Mirek M.
 
Lepiej zadaj pytanie kto oberwie "po głowie" z celników, że to wpuszcza! Z jego słów wynika, że kontrole nie są prowadzone rzetelnie! Sam wykrył nie prawidłowości!
 
Back
Do góry