• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Szukam odważnych !!!!!

Mr_duck

Aktywny użytkownik
Dołączył
16 Sierpień 2021
Posty
120
Punkty reakcji
111
Witam, po długiej nieobecności😁 przyglądałem się temu wszystkiemu, co ciekawego przez ten kilku miesięczny czas działo się w naszym rzeszowskim i przemyskim rodzinnym kasie 😂 Niestety muszę zmartwić towarzystwo zarządzające, że się nie popisali 😔 Uwielbiam to powiedzenie, jakie wypowiada wielu moich znajomych "Na układy nie ma rady"!!!!! Zawsze parsknę śmiechem i muszę stwierdzić, że jeśli się tak dzieje to musi ktoś na to pozwalać. Stary układ Przemyski i Rzeszowski ma się dobrze, ciekawe czemu nasze BIW nie ma żadnych osiągnięć od kilku lat????? Czy trzeba przytoczyć artykuły z Super Nowości które czytało całe Podkarpackie i pewnie cała Polska na tym forum, jak pokazywało TVN w swoich programach drzewka powiązań naszych wtajemniczonych funkcjonariuszy z cła w aferze spirytusowej 😁 m.in. co jechało koleją. Ale co tam, Swój to swój 👍. Najlepsze jest to, że emerytowany tatuś robi z córki Kierownika Oddziału, a ona dobiera sobie Bardzo elokwentnych Kierowników, nie będę przytaczał tutaj miejsca, bo jest o nim bardzo głośno, w całym IAS-IE i innych służbach. Ale to Naczelny twierdzi że to Kierownik dobiera sobie kadrę i nic nikomu do tego. Na koniec powiem tylko tyle że miałem nadzieję że coś się będzie zmieniać w naszej skalanej przeszłością formacji, patrząc na te fotki ze spotkań i rozwowy naszych związków z kierownictwem-niestety to tylko głupia NAIWNOŚĆ. Panie Dyrektorze proszę sprawdzić kto kieruje oddziałmi w naszym IAS-IE i nie był opisany na tym forum???? To taka dla Pana przysługa 😁 A BIW niech się weźmie do roboty, a nie tylko czeka kiedy kadra podeśle niewygodnych do rozpracowania!!!! Żegnam inteligentnych i kalkujących w tym czymś. CZOŁEM jeszcze nie wtajemniczonym.
 
Ostatnia edycja:
Jestem pod wrażeniem odwagi Podkarpackich funków i pracowników !!!!! Hehehe tego się spodziewałem, każdy obgaduje za plecami, ale osrany po pachy jakby miał się wychylić. Czyżby większość była aż tak powiązana, że siedzi cichutko???? Fakty są porażające, większość tych co dużo wiedza o tym syfie odchodzą, pytanie dlaczego ??? Hehehe, może już maja dość tolerowania głupoty i miernot z nadania. Teraz znajomi królika będą mogli sobie podnieść swoje ego między młodymi, nic nie wiedzącymi o ich dokonaniach i układach. Spodziewam się dodatkowego Święta i dobrej imprezy na tę okoliczność!!! A jak o pewnym oddziale było głośno tak jest i nadal !!! Bawcie się dalej !!!
 
Kontynuując wątek dostałem kilka ciekawych prywatnych wiadomości związanych z tematem. Bardzo smutne jest to, że tolerowanie tej nadal utrzymującej się patologii, przesiąkło tak mocno tę instytucje.
 
Back
Do góry