• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Szukam ludzi zapisanych do ZZ Celnicy z IC Warszawa

Mam przyjemność poinformować, że w UC III Port Lotniczy W-wa powstało KOŁO, dzisiaj 40 członków, przewodniczący Ryszard Dróżdż (CSL ) , to są dopiero początki naszej działalności związek jest w trakcie budowy.
 
Prosze o wysłanie deklaracji o przystąpieniu do ZZ

Proszę na moją pocztę wysłać wzór deklaracji ZZ.
 
Ryszard chyba nieaktualny....

czy w regulaminie nie ma zapisu,ze osoba z-ca kier nie moze pelnic zadnych funkcji w zwiazkach....
 
Każdy, nawet Dyrektor może być członkiem związku, nie może natomiast łączyć tego ze stanowiskiem funkcyjnym w ZZ.

Mela. z-ca kierownika, cóż to za twór, bo ja się z takim oficyjalnym stanowiskiem nie spotkałem:rolleyes:, no co innego z 2-4 nazywającymi się zastępcami:D ( a i takie przypadki spotyko się w życiu):eek:
 
ok

ok,ja zapytalam sie tylko,bo takie plotki krążą po cargo,ze skoro Ryszard zostal oficjalnym z-ca kier zmiany na...,to tak jakby byl wyeliminowany z funkcji zwiazkowych,ale skoro wszystko jest ok,to czekamy na jakies spotkanie zorganizowane przez Kolo ZZ CELNICY,
 
Back
Do góry