• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

sznp

W

wariat

Gość
Ciekawy jestem kiedy nastąpi prawdziwa integracja pracowników cywilnych sznp i funkcjonariuszy celnych, chyba jak wróble bedą po kilogramie ważyć.
 
100 KG BęDą WAżYć WRóBLE.

SZNP TO OSOBY, NIE ZNAJąCE SIę NA INFORMATYZACJI, LOJALNE TYLKO WśRóD SWOICH, Z TENDENCJą DO KRYTYKOWANIA FUNKCJONARIUSZY, ODPOWIEDZ MY CELNICY: WCHłONIEMY WAS, ZASTOSUJEMY NASZE PROCEDURY KONTROLI WEWNęTRZNEJ, WYRZUCIMY łAPóWKARZY I KOMBINATORóW Z WASZYCH SZEREGóW. DLACZEGO? BO ZARABIACIE WIęCEJ OD NAS, MERYTORYCZNIE JESTEśCIE "GORSI" O LOJALNOśCI WOBEC SłUżBY CELNEJ MACIE POJęCIE JAK łYSY O TRWAłEJ. WSZYSTKO O WAS WIEMY, 2CH Z WAS JUż ARESZTOWANO. WIęC WIęCEJ POKORY...
 
Bzdury piszesz kolego, naprawdę ktoś mądrze to określił: dojdziemy do porozumienia jak wróble będą ważyły po kilogramie. Pozdrawiam cywilnych w Sz.N.P.
 
wariat napisał:
Ciekawy jestem kiedy nastąpi prawdziwa integracja pracowników cywilnych sznp i funkcjonariuszy celnych, chyba jak wróble bedą po kilogramie ważyć.
Wariat z ciebie wariat :wink: a wpis batmana kwalifikuje sie do wykasowania (odsyłam do regulaminu).

Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka! Lepiej zastanówcie się dlaczego tak jest. Może wtedy zorientujesz się o co tutaj właściwie chodzi.

Moim zdaniem nieporozumienia zaś biorą się z irracjonalnego poszufladkowania ludzi.... o co, jak się wydaje z premedytacją zadbali twórcy reformy. Jak to możliwe, że ludzie wykonujący taka samą pracę są różnie wynagradzani. Czy to racjonalne? Jeżeli tak nie jest to powiedz mi batmanie gdzie mijam się z prawdą.
Dlatego nie wiń Hanie albo Jasia za to, że dostaje więcej kasy i za to, że nie rozumieją się na tym czy na tamtym.
 
J_a_nek masz rację, ale niech 'cywile" nie żyją wspomnieniami z początku XXI wieku - to se newrati.Trzeba żyć razem a nie obok siebie i nie traktować przez SNP jako panny z dobrego domu nas celników tak jak panny lekkich obyczajów/i odwrotnie/ lecz żyć jak dwie siostry które mają innych ojców ale jedną matkę.Sorry coś mnie naszło na taką refleksję.
 
Back
Do góry