• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

szkola

wystarczy zwykła zawodówka- do plombowania nie musisz mieć szczególnego wykształcenia, no i służba najlepij w komandosach, aby do 60-tki być sprawnym fizycznie. A jak masz plecy to i to Ci nie potrzebne, ciepła posadka za biurkiem, abyś tylko wiedział gdzie na klawiaturze jest ENTER.
 
chce zaczac studia celne,co mam zrobic i gdzie sie zglosic?????prosze o odpowiedzi nawet kontaky,moj nr 888500002 :twisted: :roll: 8)
 
do bom i do pytających

do bom: Może mówisz o sobie, jeśli tak wegetujesz. Bo ja i moi koledzy/koleżanki nie przetwarzamy pokarmu na nawóz, ale pracujemy. Żeby dobrze pracować i móc patrzeć w lustro, to trzeba sporo wiedzieć, ciągle czytać i ciągle się uczyć. Niestety faktem jest,że wiedza potrzebna do rzetelnej pracy jest obszerna, tematyka szeroka a wynagrodzenie nieadekwatne. Atmosfera też mogłaby być lepsza. Doskwiera brak stabilizacji. Rosną tylko rygory. Są miernoty, które wegetują, są młodsi i starsi, którzy się zniechęcają ale wielu, którzy dobrze pracują.

Do pytających o szkołę:Nie ma jako takiej ścisle określonej, ale w tym zawodzie pomocne będą napewno kierunki ekonomiczne, administracyjne, prawne. Powtarzam-bardzo pomocne. Choć mozna być dobrym celnikiem i po innych, jeśli przyswoi się wiedzę już w pracy.
 
wyjedz do UK

nie nad sie sfrajerować naszczalstwu co nie swoimi pieniedzmi jak Panowie zarzadzają wstyd słuzbie nie zatrudniaj sie tu porazka
 
a ja wiem jaka szkole skonczyc zeby zostac celnikiem. sama taka robie studiuje dokladnie obsluge ruchu granicznego na WSKS w Gdyni. fajna uczelnia i naprawde uczy w strone tego zawodu :) jakby ktos chcial to zapraszam
 
szkoła

Koleżanko nie ma dużej przyszłości w SC 2008 do Szengen wchodzimy i mają to scierwo połaczyć ze skarbówką więc nic specjaklengo. Place są niskie i lepiej se w spedycji roboty szukaj. To moje szczere słowa
 
Re: szkoła

bełkot do koleżanki napisał:
Koleżanko nie ma dużej przyszłości w SC 2008 do Szengen wchodzimy i mają to scierwo połaczyć ze skarbówką więc nic specjaklengo. Place są niskie i lepiej se w spedycji roboty szukaj. To moje szczere słowa

Widze, że nie jesteś za bardzo zorientowany, co ma układ z Szengen do Służby Celnej :?: To jest tak jakbyś porównywał powiedzmy zegarek CASIO i jogurt DANON. Jedno i drugie nie ma ze sobą nic wspólnego. Poczytaj najpierw np. w internecie, a nie piszesz bezsensowne posty.
 
Back
Do góry