• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Systemy motywowania pracowników i funkcjonariuszy w Izbach Administracji Skarbowej w Polsce

Beata92

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Kwiecień 2019
Posty
5
Punkty reakcji
0
Szanowni Celnicy!
Piszę pracę licencjacką na temat systemów motywowania pracowników i funkcjonariuszy w Izbach Administracji Skarbowej w Polsce.
Będę ogromnie wdzięczna za wypełnienie kwestionariusza ankiety, który znajduje się tu: https://forms.gle/tAFw6N5pqZrb1MsM7

Z góry dziękuję za pomoc!
 
Są to wszystkie narzędzia, jakie są stosowane przez przełożonych w celu zwiekszenia motywacji u pracowników, np. awanse, podwyżki, szkolenia ale też pochwały itp.
Zapraszam do kwestionariusza pod wskazanym linkiem, aby móc wyrazić swoje zdanie w tym temacie, jak to jest w swojej IAS.
 
Są to wszystkie narzędzia, jakie są stosowane przez przełożonych w celu zwiekszenia motywacji u pracowników, np. awanse, podwyżki, szkolenia ale też pochwały itp.
Wybacz, ale uśmiałem się jak to przeczytałem.
W celu zwiększenia motywacji to ostatnio zabrali pieniądze przeznaczone na nagrody (część w każdym razie). A inne narzędzia: masz to zrobić na wczoraj bo jak nie to.......
 
Wybacz, ale uśmiałem się jak to przeczytałem.
W celu zwiększenia motywacji to ostatnio zabrali pieniądze przeznaczone na nagrody (część w każdym razie). A inne narzędzia: masz to zrobić na wczoraj bo jak nie to.......
Dlatego chciałabym, aby wyrazili Państwo swoje zdanie na ten temat. Uwzględnie to we wnioskach, które być może zostaną przesłane do IAS.
 
A słyszałem, słyszałem

Jak mieliśmy wchodzić do unii to miał być dodatek motywacyjny...

I jak ze wszystkim u nas

Jak mówią że dadzą, to mówią, jak mówią że zabiorą, to zabiorą...
 
Są to wszystkie narzędzia, jakie są stosowane przez przełożonych w celu zwiekszenia motywacji u pracowników, np. awanse, podwyżki, szkolenia ale też pochwały itp.
Zapraszam do kwestionariusza pod wskazanym linkiem, aby móc wyrazić swoje zdanie w tym temacie, jak to jest w swojej IAS.

Awanse bez pieniędzy (u cywili) podwyżki (pomijając wysokość i czas w którym są dawane zazwyczaj nie są formą docenienia pracy, choć mi się zdarzyło że tak było więc nie rzucę kamieniem) , szkolenia kto chętny albo z łapanki,. No chociaż pochwała jest coś warta jak masz bardzo ogarniętego kierownika.

Koledzy celnicy dobrze ci radzą, żebyś zmieniła temat. Swoją drogą twój temat jest jednym z nielicznych gdzie całe środowisko będzie mówić tym samym głosem:D
 
Ps. wypełniłem ci ankietę. Jeśli napiszesz jednak pracę na ten temat, to fajnie byłoby wyniki ankiety poznać.
 
Dokładnie, liczę na linka do opracowania ankiety, albo do gotowej pracy

Pozdrawiam

Oczywiście ankietę wypełniłem

P.s. są dwa pytania nr 10 o tej samej treści
 
Trudny temat, gdyż systemy motywowania praktycznie nie istnieją w KAS. Obecnie w KAS trwają spory zbiorowe z dyrektorami wszystkich IAS, właśnie w temacie braku motywacyjnego systemu wynagrodzeń, braku ścieżki kariery zawodowej. :)
 
Szanowni Celnicy!
Piszę pracę licencjacką na temat systemów motywowania pracowników i funkcjonariuszy w Izbach Administracji Skarbowej w Polsce.
Będę ogromnie wdzięczna za wypełnienie kwestionariusza ankiety, który znajduje się tu: https://forms.gle/tAFw6N5pqZrb1MsM7

Z góry dziękuję za pomoc!
Radzę zmienić temat pracy licencjackiej, gdyż może być problem z jej obroną. W KAS nie ma ani ścieżki kariery, ani systemów motywacyjnych o jakich słyszałaś z teorii zarządzania organizacjami. Chyba, że ma to być radosna twórczość i pobożne życzenia.
Lata temu, gdy wchodziło wartościowanie stanowisk w Służbie Celnej, pierwotny temat pracy doktorskiej dotyczył m.in. kapitału ludzkiego w SC. Po analizie z promotorem, z wiadomych względów zdecydowano o zmianie tematu :).
 
A ja tam uważam, że nikt nie motywuje do działania tak jak szef KAS i dyrektorzy IAS. Kilka tysięcy spraw w sądach, setki zapytań do ZER, skargi przyjęte do rozpatrzenia w Strasbourgu. W tej organizacji nie można być biernym. Musisz działać, inaczej nie dowiesz się dlaczego zwolnili cię ze służby, dlaczego nie chcą wydać świadectwa. Jak będziesz bierny to kadrowa zdecyduje o twoich uprawnieniach emerytalnych. Motywacja i czujność - 10/10.
 
Back
Do góry