• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

ŚWIĘTO TAKIE JAK WINNO BYĆ.

M

Marian 2

Gość
W dniu dzisiejszym ustępujący Dyrektor i nowo powołany Dyrektor IC Rzepin pokazali prawdziwe oblicze Służby Celnej ,kim są i jak ważną role pełnią w systemie finasowym Państwa. Przez 33 lat tego nie widziałem.Informacje dotarły nie tylko do rządzących a także do Kościoła.Funkcjonariusze celni biorący udział w tej uroczystości pokazali ,że każde nowe zadanie nie tylko z dziedzin prawa a także z sprawności fizycznej/1 godzina na baczność w upale/ potrafią wykonąć doskonale -Brawo,Brawo,Brawo-.Impreza integracyjna w Nowym Młynie bez dopłat jak za porcelanki /jadł i pił bez dopłaty/ zorganizowana tak jak winna być.Same superlatywy ale ja tak krytykujący poprzedni okres ,czułem się funkcjonariuzem celnym i tym który ma święto i o tym którego pracę docenia tak wiele osób .
 
Pogratulować pewnej Pani wypowiedzi w TVP3 (w teleskopie) któa powiedziała, że na pensję nie narzeka...Tak, gdybym robiła to co ona i dostawała taką pensję, to też bym bbyła zadowolona...
tyle tylko, że tak dobrze mają wybrani
 
awanse-cd.

Kolego Marianie! Przyznaję,imprezka była ok.szkoda tylko ,że awanse jak zawsze -monotematyczne.Te same osoby przewijają się od kilku lat i nawet
szlachetne ZZ tego nie zauważają(czytaj P.P z Kadr)
I ciągle nie wiadomo czy nie była to imprezka na pożegnanie?(IC).
A jak tam "party"na Nowym Młynie ,napiszcie coś ciekawego,bo
nie dostąpiłam zaszczytu .
 
Re: awanse-cd.

zollinka napisał:
Kolego Marianie! Przyznaję,imprezka była ok.szkoda tylko ,że awanse jak zawsze -monotematyczne.Te same osoby przewijają się od kilku lat i nawet
szlachetne ZZ tego nie zauważają(czytaj P.P z Kadr)
I ciągle nie wiadomo czy nie była to imprezka na pożegnanie?(IC).
A jak tam "party"na Nowym Młynie ,napiszcie coś ciekawego,bo
nie dostąpiłam zaszczytu .
Nie bój nic Zollinko...PP o którym pisałaś chyba właśnie osiągnął maksa w SC i raczej już w przyszłości nie będzie awansowany (o ile nie mienią wymagańz rozporządzenia....) a swoją drogą to rzeczywiście ciekawe, że w zasadzie w prawie każdej insytucji Kadry mają tzw. szykbą ścieżkę awansu
Pozdrawiam
 
Re: awanse-cd.

do Zollinki napisał:
zollinka napisał:
Kolego Marianie! Przyznaję,imprezka była ok.szkoda tylko ,że awanse jak zawsze -monotematyczne.Te same osoby przewijają się od kilku lat i nawet
szlachetne ZZ tego nie zauważają(czytaj P.P z Kadr)
I ciągle nie wiadomo czy nie była to imprezka na pożegnanie?(IC).
A jak tam "party"na Nowym Młynie ,napiszcie coś ciekawego,bo
nie dostąpiłam zaszczytu .
Nie bój nic Zollinko...PP o którym pisałaś chyba właśnie osiągnął maksa w SC i raczej już w przyszłości nie będzie awansowany (o ile nie mienią wymagańz rozporządzenia....) a swoją drogą to rzeczywiście ciekawe, że w zasadzie w prawie każdej insytucji Kadry mają tzw. szykbą ścieżkę awansu
Pozdrawiam
PaNIE MariaNIE!
to nie BAL!
P.S. dla Zolinki!
DYSpozytorem celnym jestem -a mogę strasznym być!
nie trzeba z-MIEniać przepisów TYlko dla mnie!
Łatwo pisać mając MAX-a
Chcąc być ekspertem z najstarszymi aspirantcjami w IC
nie musi Pan krakać jak One
ale należałoby znać przepisy i mieć choć trochę dane sprawdzone
[code] :!: PePe P.S.Zolinko!!!było...- wszystko z umiarem bez MONOtonii!!! [/code]
 
PP. Pieprz tych zazdrosnych, którzy nawet komputera obsłużyć nie potrafią. Ortografii nie znają i żal im dupę ściska!
ps. i tak co drugi magisterek nie załapał, co wkomponowałeś w swojego posta. :lol:
3m się.
 
Back
Do góry