• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Świeta i Nowy Rok

A

Ariel

Gość
Z okazji w zasadzie juz prawie minionych Świat Bożego Narodzenia oraz nadchodzacego Nowego 2007 Roku chcialbym zlożyć wszystkim Najserdezniejsze Życzenia.
Post ten kieruje do wszystkich, których poznalem oraz, ktorych z powodu mojej krótkiej "kariery" w SC poznac nie zdażylem (czego oczywiscie strasznie żaluje).Mam nadzieje, że ww Świeta spędziliscie szczęśliwie w gronie najbliższych i zapomnielisce na chwile o pracy.W zwiazku z nadchodzacym Nowym Rokiem aby byl lepszy od poprzedniego, bez niespodzianek i niepotrzebnych stresów, pełen awansów i kolejnych rozwikłanych spraw.
Szczególne pozdrowienia i uściski oczywiscie dla RPA UC w Toruniu, moich kolegów, koleżanek, 3 "mędrców", którzy pomagali mi wdrozyć sie w służbie,zawsze będę o tym pamiętał i jestem wam za wasza pomoc ogromnie wdzieczny.

Pozdrawiam

Ariel
 
Super Arielku.

Wysłałeś do Dyr Drogosia Podziękowanie za służbę. Niezłe, wystąpiłeś ze służby- niezłe, pojechałeś na SAKSY- niezłe ale dlaczego K,,,, mając 22 lata Nas starych frajerów zostawiłeś, z mendami się walczy do końca- jak ich nie zwALCZYSZ NIE BęDZIESZ MIAł DOKąD WRACAć. pOZDROWIENIA Z tORONTO.
 
Back
Do góry