Świadczenia z funduszu socjalnego.

WestZoll

Aktywny użytkownik
Dołączył
8 Styczeń 2021
Posty
83
Punkty reakcji
145
Witam Wszystkich,
mam pytanie czy emeryt SCS musi dołączyć fakturę lub rachunek aby dostać dofinansowanie do wczasów "pod gruszą"?Jak jeszcze pracowałam wystarczylo złożyć tylko wniosek.
Z rozmów z innymi emerytami wiem, że Kadry życzą sobie te załączniki.Dlaczego?
 
Dokładnie.Jeszcze raz zadzwonię do Kadr dowiedzieć się czy te faktury i inne wpływają na wypłatę świadczenia.
Pozdrawiam😊
Wszystko jest opisane w Rozp.Ministra SWi A z dn. 17 grudnia 2018.poz.2391. W paragrafie piątym ust.2 mowa jest o dołączeniu do wniosku odcinka emerytury i innych dokumentów uzasadniających przyznanie świadczenia w szczególności faktury i rachunki,zaświadczenia. Natomiast są izby, którę żądają do wniosku tylko odcinek emerytury.
 
Witam Wszystkich,
mam pytanie czy emeryt SCS musi dołączyć fakturę lub rachunek aby dostać dofinansowanie do wczasów "pod gruszą"?Jak jeszcze pracowałam wystarczylo złożyć tylko wniosek.
Z rozmów z innymi emerytami wiem, że Kadry życzą sobie te załączniki.Dlaczego?
Pewnie wynika to z pragmatyki danej jednostki. Ja złożyłem jedynie wniosek i potwierdzenie przelewu ostatniej emerytury.
Wypłacone i zapomniane.
Na pewno w przypadku dofinansowania np. sanatorium niezbędna jest faktura. Ja sprawę przegapiłem, bo byłem w sanatorium w 2023, a chciałem rozliczyć w 2024. Niestety. Za późno.
 
Wszystko jest opisane w Rozp.Ministra SWi A z dn. 17 grudnia 2018.poz.2391. W paragrafie piątym ust.2 mowa jest o dołączeniu do wniosku odcinka emerytury i innych dokumentów uzasadniających przyznanie świadczenia w szczególności faktury i rachunki,zaświadczenia. Natomiast są izby, którę żądają do wniosku tylko odcinek emerytury.
Wiem czytałam, kserokopia ostatniej decyzji dot.emerytury jak zwykle co Izba to swoje widzi misie.Ale po co faktury, rachunki?
 
Wiem czytałam, kserokopia ostatniej decyzji dot.emerytury jak zwykle co Izba to swoje widzi misie.Ale po co faktury, rachunki?

... tym bardziej, że nie-emeryci nic przedstawiać nie muszą.
To także mogłyby załatwić związki. Nie poświęcając czasu, a zwłaszcza pieniędzy ...
 
Back
Do góry