• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

STRAJK WZPC W GDYNI

Ty były za bardzo się pospieszyłeś. Co będziesz nam czas organizował?
Jaki strajk? Czyś Ty naćpał się czegoś, my NIE STRAJKUJEMY.
A ja idę jutro przykuć się do mojego miejsca kajdankami co by mnie nie mogli oderwać od pracy.!!!!
 
Przeżytek - Sugeruję przykuj się lepiej do ciężarówki, która jedzie na Ukainę, tam postoisz sobie 10 dni, mózg Ci przwietrzeje, a w tym czasie "twoi" koledzy celnicy załatwią, abyś mógł utrzymać rodzinę jeśli ją w ogóle masz?!
 
Ty mi tutaj Suchara nie obrażaj smarkulo, jak masz ciepłą posadkę zaa biurkiem to się jutro do niej przykuwaj. A suchar to funkcjonariusz od wielu lat i dobrze wie co pisze. A jak masz jeszcze jakieś inne ciekawe porady i wiesz "co mówisz" to podaje numer do szczerych wyznań 0-800-800-119

GRUBY
 
TY GRUBY numery telefonów to ja mam.
A do Twojej wiadomości to jednym z najstarszych celników w IC Gdynia to ja jestem.
Mogę Tobie różne ciekawe historyjki opowiedzieć o sprawach, na które żaden inny funkcjonariusz się nie odważył!!!
 
Strajk WZPC w Gdyni

Stonujcie i skończcie z tą śmieszną licytacją typu ja dłużej pracuję ,więcej wiem itp , bez patosu w stylu przykuwania się kajdankami i nie podszywajcie się pod WZPC. Czytając taką dyskusję celnik praktyk się po prostu denerwuje. Anonimowość daje wam siłę skupcie sie więc na rzeczowej dyskusji ,która to czytającym da jakąś korzyść i pomoże podjąć właściwą decyzję.Pamiętajcie ustroje ,rządy się zmieniają a różnego rodzaju formy prowokacji tylko się doskonalą. Mirek
 
BRAWO, BRAWO :!: :!: :!: :!: Robicie dokładnie to o co chodzi naszym bossom. Kłócicie się jak przedszkolaki o zabawkę. "ja pracuję tyle a ja tyle, ja pracuję tu i tu więc jestem ważniejszy". Dalej tak postępujcie. Gratuluję. Zapamiętajcie jedno - W JEDNOŚCI SIŁA - jak będziecie tak postępować to na pewno przegramy.
 
Back
Do góry