• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Starym autem do niemiec

W

Wilku

Gość
Witam
mam pytanie ,ponieważ mój ojciec został zaproszony do rodziny do niemiec na wakacje muszę go zawieźć samochodem ze względu na to ze jest inwalidą i inaczej nie może a ja i tak jestem jego opiekunem i siłą rzeczy tak czy tak muszę jechać z nim.
Jest jednak pewien problem bo słyszałem że stare auta są nieraz wracane z granicy.
Ja mam Audi 80 z 84 roku i jest ono sprawne technicznie w 100% no może tylko opony muszę już zmienić ale to szczegół natomiast stan wizualny jest bez owijania w bawełnę zły bo poprzedni właściciel jak widać o nie nie dbał albo bardzo chciał je wykończyć np: pourywana jest większość plastików z przodu przy reflektorach te maskujące ramki z boku niektóre te listwy zderzak trochę porysowany i lekko wygięty czas sprawił ze zardzewiały te sierpy na nadkolach w bagażniku jest dziura na wylot taka ok 10 cm zatkana kartonem widać ślady szpachli na drzwiach i inne tym podobne drobiazgi.

Ogólnie konstrukcja samochodu jest oki wszystko działa przegląd auto przeszło bez problemów ,
moje pytanie jest takie czy za to że poprostu auto żle wygląda mogą mnie zawrócić z granicy bo szkoda by było wytracić paliwo i wrócić do domu :(

Proszę o odpowiedzi na maila bo nie jestem zarejestrowany wolf-84-22@o2.pl
Dziękuję i pozdrawiam
 
Back
Do góry