• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

SP Olsztyn

bielka7777

Użytkownik
Dołączył
28 Maj 2018
Posty
65
Punkty reakcji
32
Brawo SP Olsztyn!:) to Sędzia pojechał po reformie przedstawiania propozycji i zwalniania funków - fajne "teksty" - " Swiadek zasłania się niepamięcia" albo"DIAS oparł sie na niejasnych przyczynach których nie chce ujawnić Sądowi" buhahaha, oj dużo tu smaczków:)))), no cóż, Koledze chyba pozostało jak wynika z uzasadnienia tylko złożyc apelacje, pozybyc sie renty i za 4 m-ce witamy w Klubie:))) jeszcze raz Brawo! tak trzymać Walczcie o "prawo i sprawiedliwośc"
 
Koledze polecam dobrego prawnika i pozew z powództwa cywilnego.

Tez tak myślę a w odniesieniu do pisma ktore poczynił SSC w dniu 24.02.2017 to chyba lepiej dla DiasOL zeby Pan Marian tego wyroku za szybko nie zobaczyl;))) no i ciekawi mnie jaką tu wydac wrazie czego decyzje zwalniajaca-uzasadnienie?:)))hihi.ostro.
 
Dzisiaj wyrok SP w Olsztynie i Częstochowie wykorzystałem w SP w Opolu w sprawie kolegi, który nie otrzymał propozycji.
W Opolu w SP mamy taką sytuację, że jedna rozprawa fsza bez propozycji zakończyła się i czekamy na wyrok. Termin ogłoszenia wyroku został zdjęty ze względu na absencję Sędziego i czekamy na pisemne uzasadnienie(tak poinformowali). Natomiast w tej drugiej sprawie odbyły się dwie rozprawy i Sąd poinformował dzisiaj, że zastanawia się jeszcze nad tym czy jest właściwy. Dzisiaj na sali była już wezwana DIAS Opole, ale niestety ze względu na ww. wątpliwości Sądu nie udało się przeprowadzić przesłuchania.
Piszcie czy znacie wyroki SP osób, które nie otrzymały propozycji, ale także osób ucywilnionych.
 
Dzisiaj wyrok SP w Olsztynie i Częstochowie wykorzystałem w SP w Opolu w sprawie kolegi, który nie otrzymał propozycji.
W Opolu w SP mamy taką sytuację, że jedna rozprawa fsza bez propozycji zakończyła się i czekamy na wyrok. Termin ogłoszenia wyroku został zdjęty ze względu na absencję Sędziego i czekamy na pisemne uzasadnienie(tak poinformowali). Natomiast w tej drugiej sprawie odbyły się dwie rozprawy i Sąd poinformował dzisiaj, że zastanawia się jeszcze nad tym czy jest właściwy. Dzisiaj na sali była już wezwana DIAS Opole, ale niestety ze względu na ww. wątpliwości Sądu nie udało się przeprowadzić przesłuchania.
Piszcie czy znacie wyroki SP osób, które nie otrzymały propozycji, ale także osób ucywilnionych.
Hmmm wydaje się czytajac te dwa wyroki iz sedziowie nie pozostawiaja watpliwosci co do wlasciwosci a w wyroku olsztynskim jest to super przedstawione i uzasadnione na dodatek racjonalnie. Z mojego laickego punktu rozumowania ciężko polemizowac z takimi uzasadnieniami co do wlasciwosci, ale....
 
Dzisiaj wyrok SP w Olsztynie i Częstochowie wykorzystałem w SP w Opolu w sprawie kolegi, który nie otrzymał propozycji.
W Opolu w SP mamy taką sytuację, że jedna rozprawa fsza bez propozycji zakończyła się i czekamy na wyrok. Termin ogłoszenia wyroku został zdjęty ze względu na absencję Sędziego i czekamy na pisemne uzasadnienie(tak poinformowali). Natomiast w tej drugiej sprawie odbyły się dwie rozprawy i Sąd poinformował dzisiaj, że zastanawia się jeszcze nad tym czy jest właściwy. Dzisiaj na sali była już wezwana DIAS Opole, ale niestety ze względu na ww. wątpliwości Sądu nie udało się przeprowadzić przesłuchania.
Piszcie czy znacie wyroki SP osób, które nie otrzymały propozycji, ale także osób ucywilnionych.

Sąd Okręgowy w Przemyślu wydz. Pracy (po wcześniejszym złożeniu przez DIAS zażalenia na wyrok Sądu Rejonowego, które zostało oddalone) wydał w roku 2018 około 15 jednakowych wyroków w których „ stwierdził swoją niewłaściwość i sprawę przekazała do SKAS zgodnie z właściwością”.
W tych sprawach SKAS wydał postanowienie „stwierdzające niedopuszczalność odwołania”. Obecnie to postanowienie jest zaskarżone do WSA w Warszawie – jeszcze nie ma chyba rozstrzygnięć - jak są to proszę napiszcie.
 
Back
Do góry