• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Sławomir

M

mustafa

Gość
Kolego Sławku czekamy na efekty. Nie poddawaj kolejnych wątków dyskusjom, nie kombinuj, nie szukaj kolesi, na narzekaj na władzę, nie nawołuj do rezygnacji i przejścia na Twoją stronę. Nie marudź wreszcie jak jest źle tylko zrób zdjęcie Twojego paska z wypłaty i wklej na stronkę - zobaczymy jak bidujesz. Przecież gdyby było Ci źle to bys sie zwolnił ? Nie czaruj tych młodych ludzi bo i tak niczego nie osiągniesz. Wale w tym bagnie 20 lat i nie tacy związkowcy udawali mocnych. Pokaz efekty pracy a nie rób z siebie buntownika bo się ośmieszasz. Napisz co OSIĄGNĄŁEŚ a nie CO CHCESZ ZROBIĆ. Tylko ślepy nie zauważy jak błądzisz a może masz w tym swój cel ? Tekst pozostawiam do analizy
 
jaka analiza

pamiętam STYCZEŃ mieliśmy czekać na efekty do kwietnia, potem do czerwca a mamy prawie wrzesień i co ? nic!!! teraz mamy czekać do jesieni potem do stycznia, itp. itp
 
do mustafy

Jak pracujesz 20 lat to ciebie czerwoni przyjmowali, to ty zwykła czerwona szmata jesteś, a jak ty jesteś czerwona szmata to ty się tylko do wycierania nóg nadajesz!Podskakiwałeś tak za czerwonych?kłaniałeś się nisko i bałeś się żeby za wizytę księdza po kolędzie cię nie wywalili na psyk!-----KMICIC
 
kmicic

Gdybysmy nie znali Kmicica jako chama to moznaby go posłuchać. Z debilami jednak nie warto dyskutowac. Półgłówka nie ma co słuchać, adieu :)
 
Przyjedź do Przemyśla i w oczy mi to powiedz, po lepszych od ciebie na konia wsiadam i lepszym od ciebie do oczu skacze!
 
Mieszkam w Przemyślu i mogę to samo Ci w oczy powiedzieć (za komuchów), wszystkich mierzysz według siebie, jak nie wiesz co to komuna to zobacz wokół siebie KMICIC a zobaczysz ją napewno, to nic innego tylko konwergencja ustrojów
 
kmicic

Kmicic zawsze był niemiły, niestety. Nigdy nie dyskutował ale zawsze miał coś do powiedzenia jako buntownik. Odzwiedzimy go z pewnościa bo wyjazdy na wschód staja sie modne. Zreszta juz tam byłem i nikomu nie zazdroszczę pracy w przemyskiej Izbie. Mysle ze dojde kim Pan jest Panie Kmicic i pogadamy w 4 oczęta - bedzie miło, zapewniam :)
 
Po Polsku słabo piszesz, ślązak jesteś albo jakaś krzyżówka okurwieńcza, dziadek służył w wermachcie, a babcia karmiła partyzantów i mówili jej ,,danke'' , was co swojej prawdziwej ojczyzny nie znacie pierwszych na szablach rozniesiem!
 
Kmicic zawsze był niemiły, niestety. Nigdy nie dyskutował ale zawsze miał coś do powiedzenia jako buntownik. Odzwiedzimy go z pewnościa bo wyjazdy na wschód staja sie modne. Zreszta juz tam byłem i nikomu nie zazdroszczę pracy w przemyskiej Izbie. Mysle ze dojde kim Pan jest Panie Kmicic i pogadamy w 4 oczęta - bedzie miło, zapewniam :)

Nie musisz dochodzić: Pan A. K. z OC Korczowa
 
Nim kur zapiał trzy razy sprzedałeś mnie, ciekawe czy jestem pierwszym którego podpier....łeś?Myślisz że kogoś się tutaj boję?Podaj mój adres i tak nie znajdzie się nikt odważny żeby ze mną zadrzeć!
 
jak wjedziesz na koniu do tylu knajp co ja, jak zestresujesz tylu naczelników co ja, jak zadrzesz z tyloma dyrektorami co ja, jak będziesz miał tyle blizn od przemytników co ja, wtedy przyjedź i powiem ci co robić dalej.
 
Uwaga

Nie czas na takie zachowanie,za chwilę rozporządzeniami zlikwidują Nas,czas pomyśleć jak się nie dać unicestwić.Energię i jasność umysłu musimy zachować,a nie skakać sobie do gardła .Za naszymi plecami szykują -być albo nie być......
 
Back
Do góry