• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

rozmowa kwalifikacyjna

mika77

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Listopad 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
czy ktos z przemyśla był na rozmowach i moze sie podzielić informacjami , radami...z góry dzieki
 
to jest ostra rywalizacja i chyba nie wierzysz, że ktoś podzieli się radami, aby tobie pomóc.
 
Dołączam się do pytania poprzednika ale mam też inne pytanie czy ktoś ma rozmowę 1.03.2012 na godzinę 13???? :rolleyes:
 
Już byłem, co prawda nie w tym naborze tylko w jednym z wcześniejszych, ale myślę że niewiele się zmieniło w tym względzie. Otóż nikt nic sensownego nt. tejże rozmowy wam nie powie. Tuż przed wyjściem z rozmowy szef komisji daje do zrozumienia żeby nie mówić o tym o czym się rozmawiało, jakie pytania padały itp itd. I nie chodzi tu o jakąś tam tajność tylko o zwykły pragmatyzm. No bo po co ci którzy już tam byli mają pomagać tym, którzy dopiero będą? A ci, którzy są już w SC nie są po prostu tym zainteresowani, zwłaszcza na tym forum, gdzie każdy nawet przemytnik ma dostęp. A o tym jak rozmowy przebiegały pogadają sobie ci, którzy pomyślnie przejdą proces rekrutacji :)
 
już byłem, co prawda nie w tym naborze tylko w jednym z wcześniejszych, ale myślę że niewiele się zmieniło w tym względzie. Otóż nikt nic sensownego nt. Tejże rozmowy wam nie powie. Tuż przed wyjściem z rozmowy szef komisji daje do zrozumienia żeby nie mówić o tym o czym się rozmawiało, jakie pytania padały itp itd. I nie chodzi tu o jakąś tam tajność tylko o zwykły pragmatyzm. No bo po co ci którzy już tam byli mają pomagać tym, którzy dopiero będą? A ci, którzy są już w sc nie są po prostu tym zainteresowani, zwłaszcza na tym forum, gdzie każdy nawet przemytnik ma dostęp. A o tym jak rozmowy przebiegały pogadają sobie ci, którzy pomyślnie przejdą proces rekrutacji :)

w 100% zgodzę sie z tobą masz czałkowitą racje
 
Mam pytanie. Radzicie jechać w pełnym garniaku, czy semi-formal typu marynarka koszula i dżinsy będzie lepszy?
 
Tomaszów Lubelski-Zamość-Krasnystaw-Chełm-Biała Podlaska, środa 15:00 rozmowa, osoby chętne mogę po drodze zabrać. GG 3688225
 
Back
Do góry