• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Rozmowa kwalifikacyjna

Dominika97

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Październik 2021
Posty
3
Punkty reakcji
0
Cześć.
Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej do służby celno skarbowej . Moje pytanie brzmi : czy są oni wstanie nas oblać na tym etapie jeżeli wszystkie egzaminy zaliczone bardzo dobrze i z wynikami pozytywnymi . Niestety rozmowa nie poszła gładko z powodów stresu starałem się być szczerym w odpowiedziach i nie wymyślać tylko mówić odrazu co myślę . Wyniki mają być za dwa tygodnie . Nie wiem czego się spodziewać .
 
Jak cię przyjmą to dopiero możesz się wszystkiego spodziewać. Będziesz się jeszcze dziwić nie raz i nie dwa, starać się pewne rzeczy zrozumieć, ale daremny trud, gdyż tam gdzie jest KAS tam brak logiki.
 
Rzekłbym nawet, że rozmowa jest kluczowa.
Tu zapadają decyzje, to co wcześniej to cacy jak wszystko zaliczone, ale na rozmowie można to wszystko przekreślić. Jak wszędzie.
Ale się nie zamartwiaj na zapas, stres każdy może zrozumieć, gorzej jak ktoś się skompromituje jakąś postawą czy opinią, dyskwalifikującą jako funka.
 
Back
Do góry