• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Rozłam w Federacji

JAK WAM FOŁTA POMOŻE TAK JAKMNIE KIEDYŚ TO ANIOŁKOM W NIEBIE ZE ŚMIECHU POPUSZCZĄ ZWIERACZE I SPADNIE NA WAS GÓWNIANY DESZCZ
 
ja się wogóledziwię ze ktoś jeszcze wierzy jaki kolwieg związkom w SC przecież to są sprzedawczyki dbają tylko o swoje dupy a jak sie boją to śmierdzą a komu zawdzięczamy ustawę o SC KTÓRA tak naprawdę dawała duże mozliwości ukarania i zwolnienia funkcjonariusza celnego a prawdziwym batem stała się alokacja czyli tzw.przeniesienie doinnej miejscowości np. z katowic do Białegostoku wprawdzie na mapie jest to tylko parę centymetrów bo zalezy w jakiej skali .pamietam jeszcze żenujące komisje zwiazkowe w cieszynie które pan były dyrektor miał w kieszeni i robil cochciał aoni zestrachu podpisywali wszystko by tylko siebie uratować POWIEM KROTKO DZIWIĘ SIĘ CELNIKOM CO JESZCZE WIERZĄ ZE ZWIĄZKI ZAWODOWE COKOLOWIEK DLA NICH ZAŁATWIĄ .WAS WSZYSTKICH DAWNO ZWOLNIĄ A ONI DALEJ BĘDĄ OBRADOWAĆ I PODPISYWAĆ CO IM KAŻĄ
 
Do Foromowicza powyżej. Federacja jest zmieniana. Na to jednak potrzeba jak się okazuje bardzo dużo czasu.
W tym momencie przewodnicząca dąży do rozłamu a nawet unicestwienia Federacji. Nie dopuszcza żadnej nowej formuły działania. Zobaczymy jak będzie. Ja nie mogę zgodzić się na ciąg dalszy uprawiania blefu jak za poprzedniego rządu.
Nie uogólniaj, gdyż obrażasz wielu, w tym także mnie, pisząc o sprzedawczykach. Być może masz o to pretensje do poprzedników w ZZ. Zdaję sobie sprawę, że część z nich wciąż funkcjonuje, ale zapewniam, że to się skończy, dlatego warto wzmacniać ZZ.
 
Back
Do góry