• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Rewizja osobista Ks Kardynała

C

ciekawy

Gość
Czy ktoś może wyjaśnić jakie służby rewidowały Ks Prymasa na lotnisku w Goleniowie bo chciałbym wiedzieć kto ma tak durne pomysły.Na paskach w telewizji podają info, że to wina Zarządu Lotniska.[/b]
 
Skoro SG to czemu przeprasza Zarząd Lotniska? A zapytałem się bo było to dla mnie niezrozumiałe a chciałbym wiedzieć na przyszłość kto może mnie i innych celników "wsadzić na konia".Gościu 1 czyżby z SG dziękuję.Gościu 2 - chyba brak Ci rozumu.Dziękuję i kończę oraz wyjaśniam iż moje zapytanie wynikało jak widać z dezinformacji mediów.
 
Mistrzu!!!! tu nie o kler chodzi tylko o przyzwoitość ( to taka cecha charakteru) Mnie by do łba nie przyszło rewidować na osobistej Prymasa. Ty pewnie byś Papieżowi nie popuścił? Zastanów się co piszesz!!!
 
żaden moher, tak samo bym nie zrewidował kwaśniewskiego, millera, wałęsę, tuska i innych. więc nie pieprz gościu. Pewne zasady między bugiem a odrą obowiązują, bez względu na opcje. a głosować w niedzielę będę na PO, żeby nie było nieporozumień z gatunkiem włóczki!!!
 
Niedługo to do pracy nie będzie można przystąpić bez Mszy Św. A jak ktos jest innego wyznania ? Dla mnie papież, kardynał, mecenas nie ma znaczenia. Jeżeli są podstawy do kontroli to należy ich skontrolować, a nie trząś tyłkiem że się poskarżą. Bo co ????
 
Dziękuję na odesłanie na Google,informację podaje Gazeta że były to służby ochrony lotniska,pewnie jakiś dawny UBek.Nie było moją intencją zainicjowanie dyskusji lecz pozyskanie informacji na temat tej moim zdaniem kontrowersyjnej sytuacji.Jednocześnie proszę forumowiczów jeśli mają ochotę na wpis o nie jątrzenie.
 
Kontrolował SOL.
Dwie osoby kontrolujące zostały zwolnione z pracy, a opowiedzialny za zmiane zostanie zwolniony.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,72114,wid,9301414,wiadomosc.html
uśmiałem się :lol:
W każdym sądzie Ci solowcy wygrają.

Dla niewtajemniczonych kontrola bezpieczeństwa odbywa się przed każdym lotem, czy to krajowy, czy międzynarodowym.
Interesujące stwierdzenia: zwyczajowo traktowani jako VIP :lol: , ale niestety nie vip i jak na bramce zabrzęczy to musi to być manualnie sprawdzone.

Dzwine, że zainteresowany nie miał żadnych zastrzeżeń, ale zarząd portu wyszedł przed szereg.
 
Świadek zajścia na szczecińskim lotnisku, sekretarz prymasa ksiądz Mirosław Kreczmański, powiedział "Gazecie Wyborczej", że Józef Glemp nie czuje się upokorzony. Ksiądz prymas ze względu na chorobę serca nie może przechodzić przez tak zwaną bramkę. Kontroler więc zabrał go na bok i przejechał po jego ciele elektronicznym urządzeniem - mówi sekretarz Józefa Glempa i dodaje, że ksiądz prymas wiele razy kontrolowany był w ten sposób na innych lotniskach. Ksiądz Krecznmański zaprzeczył informacji podanej gazecie przez jednego z członków rady nadzorczej szczecińskiego lotniska, jakoby prymasowi do kontroli zdjęto sutannę. Zarówno prymas jak i ja jesteśmy zdziwieni rozwojem wypadków - podkreśla.

Jak ustaliła gazeta, tym samym samolotem co prymas leciał do Warszawy sekretarz generalny PiS Joachim Brudziński. Gdy zobaczył zabieranego do kontroli prymasa, zadzwonił do wojewody zachodniopomorskiego Roberta Kurpowicza. Ten z kolei skontaktował się z prezesem zarządu portu lotniczego i poprosił o wyjaśnienie tego zdarzenia.

no i się wyjaśniło, tylko szkoda tych zwolnionych, oj te pisiory :twisted:

a Szczecin takim fajnym miastem był, nie wiedziałem,że pojawił tam się smog, który doprowadza do dysfunkcyji mózgu (dot. oczywiście zarządu portu, bo po pisiorkach niczego innego nie można się spodziewać, wg mnie oczywiście)
 
Back
Do góry