• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Rekrutacja

Evi_88

Nowy użytkownik
Dołączył
30 Październik 2022
Posty
21
Punkty reakcji
1
Witam. Czy orientuje się może ktoś z was, czy osoba która przeszła wszystkie etapy pozytywnie a nie otrzymala rekomendacji od Dyrektora IAS do pełnienia służby, jak to jest przy następnym naborze,czy wszystko jest zaliczone i podchodzi się tylko do rozmowy kwalifikacyjnej czy zaliczony jest tylko psycholog i kompetencyjny? Szukam info na ten temat,ale różnie piszą, a nie znalazłem nic w ustawie KAS
 
Mam pytanie, jeśli jesteś już po całej rekrutacji czy mógłbyś napisać jak wyglądał test kompentencyjny i rozmowa? bo w tym tygodniu mam test kompentencyjny
 
Mam pytanie, jeśli jesteś już po całej rekrutacji czy mógłbyś napisać jak wyglądał test kompentencyjny i rozmowa? bo w tym tygodniu mam test kompentencyjny
Test kompetencyjny,poprostu zaznaczasz dwie odpowiedzi najbardziej które wg ciebie są dobre i które są wg ciebie nie pasujące, najlepsza i najgorsza odpowiedź . A rozmowa kwalifikacyjna była luźna, opowiedzieć o sobie,zainteresowania,dlaczego SCS, ale z rozmową to różnie jest, u mnie trwała jakieś 7 min, a u innych 20 min, i maglowali dokładnie więc ciężki jest powiedzieć.
 
Test kompetencyjny,poprostu zaznaczasz dwie odpowiedzi najbardziej które wg ciebie są dobre i które są wg ciebie nie pasujące, najlepsza i najgorsza odpowiedź . A rozmowa kwalifikacyjna była luźna, opowiedzieć o sobie,zainteresowania,dlaczego SCS, ale z rozmową to różnie jest, u mnie trwała jakieś 7 min, a u innych 20 min, i maglowali dokładnie więc ciężki jest powiedzieć.
Dziękuję bardzo za odpowiedź 🙂
 
Witam, mam zamiar startować do służby celno-skarbowej w tym roku. Proszę Was o informację skąd wziąć przykładowe testy psychologiczne, testy wiedzy i jak wyglądają pozostałe kwalifikacje.
 
Witam. Czy orientuje się może ktoś z was, czy osoba która przeszła wszystkie etapy pozytywnie a nie otrzymala rekomendacji od Dyrektora IAS do pełnienia służby, jak to jest przy następnym naborze,czy wszystko jest zaliczone i podchodzi się tylko do rozmowy kwalifikacyjnej czy zaliczony jest tylko psycholog i kompetencyjny? Szukam info na ten temat,ale różnie piszą, a nie znalazłem nic w ustawie KAS
jak wyglądał test psychologiczny?
 
Czy ktoś może powiedzieć coś na temat tej magicznej rozmowy kwalifikacyjnej?
Postanowiłem przełknąć gorycz porażki i wrócić do służby na najniższe stanowisko mł. spec. po wygaszeniu w 2017 r.
Przeszedłem wszystkie etapy, a na rozmowie...za mało punktów.
Co tam trzeba zrobić, zaśpiewać i zatańczyć?
 
jak wyglądał test psychologiczny?
Była matryca ravena 30 obrazków i 30 min na wykonanie a druga część 60 pytań np pytanie: poezja działa na mnie słabo lub wcale i odpowiedzi do wyboru: zdecydowanie nie zgadzam się, nie zgadzam się, nie ma zdania, zgadzam się, zdecydowanie zgadzam się
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry