• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Rekrutacja 2020

Aż taki nadmiar pracowników u Was?
Tak, jesteśmy tak zajebiści, że Chuck Norris to przy Nas Pikuś. Pan Pikuś.

A poważnie... U nas wymagane jest myślenie. Wbrew pozorom i wbrew obiegowym opiniom. Oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.

Nawet najprostsze wyszukiwanie w googlach wyrzuca informacje o wstrzymanych naborach z uwagi na epidemię.
Dodatkowo, skoro mówią Oni i My o możliwych redukcjach z uwagi na dziurę w budżecie, to już mamy jakąś drobną podpowiedź w temacie rekrutacji...
No i na koniec, zrozum proszę, wielu jest tą sytuacją nieźle "poirytowanych" (kulturalne słowo, ale absolutnie nie oddaje skrajnego stanu ducha ludzi), bo wielu odeszło na emeryturę, spora grupa szykuje się, a naborów nie ma. Więc, jak myślisz, kto będzie tą pracę wykonywał?
 
No patrz Pan... A jeszcze parę dni temu "nie ma mowy o żadnych naborach przed końcem roku"...
Można? Jak widać można...
 
No patrz Pan... A jeszcze parę dni temu "nie ma mowy o żadnych naborach przed końcem roku"...
Można? Jak widać można...
Może sie okazać, że to nie bedzie ten rok. Nabory tak się ciągną, że finał może byc w 2021 roku 😉
Poza tym zobaczymy jaki bedzie odzew, pensja mł. specjalisty w takim mieście jak Poznań nie jest wielka zachetą.
W mojej izbie juz dawno zrezygnowali z naborów na mł. specjalistów. Nawet na specjalistów nie było tłumów chętnych
 
Tak, jesteśmy tak zajebiści, że Chuck Norris to przy Nas Pikuś. Pan Pikuś.

A poważnie... U nas wymagane jest myślenie. Wbrew pozorom i wbrew obiegowym opiniom. Oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.

Nawet najprostsze wyszukiwanie w googlach wyrzuca informacje o wstrzymanych naborach z uwagi na epidemię.
Dodatkowo, skoro mówią Oni i My o możliwych redukcjach z uwagi na dziurę w budżecie, to już mamy jakąś drobną podpowiedź w temacie rekrutacji...
No i na koniec, zrozum proszę, wielu jest tą sytuacją nieźle "poirytowanych" (kulturalne słowo, ale absolutnie nie oddaje skrajnego stanu ducha ludzi), bo wielu odeszło na emeryturę, spora grupa szykuje się, a naborów nie ma. Więc, jak myślisz, kto będzie tą pracę wykonywał?

dale ja nie pytałem o to co sam widziałem, ja pytałem ludzi z ,,środka" czy coś wiadomo :) Ale ciesze się, że u ,,Was" myślą jak to napisałeś i czytać potrafią - jeszcze trochę do tego pracy ,,wywiadowczej" i można coś napisać człowiekowi pytającemu na zadane pytanie jeśli się wie coś więcej" niż tylko to co jest słowem pisanym w internecie :)
 
No dobra, już dobra nie musisz się tak nabijać ze mnie.
Myliłem się. Ogłosili jednak rekrutację.
Jak widać każda izba rządzi się innymi zasadami.
 
Może sie okazać, że to nie bedzie ten rok. Nabory tak się ciągną, że finał może byc w 2021 roku 😉
Poza tym zobaczymy jaki bedzie odzew, pensja mł. specjalisty w takim mieście jak Poznań nie jest wielka zachetą.
W mojej izbie juz dawno zrezygnowali z naborów na mł. specjalistów. Nawet na specjalistów nie było tłumów chętnych

ile na start dostaje teraz na ręke taki młodszy specjalista?
I jeszcze jedno pytanko...
Szkolenie wstępne trwa do 6 miesięcy i odbywa się w jednostce organizacyjnej KAS, w której funkcjonariusz pełni służbę - czy jest on skoszarowany czy sam na własną rękę muszę sobie wynajmować mieszkanie ? Jak to wygląda w tej służbie?
 
ile na start dostaje teraz na ręke taki młodszy specjalista?
I jeszcze jedno pytanko...
Szkolenie wstępne trwa do 6 miesięcy i odbywa się w jednostce organizacyjnej KAS, w której funkcjonariusz pełni służbę - czy jest on skoszarowany czy sam na własną rękę muszę sobie wynajmować mieszkanie ? Jak to wygląda w tej służbie?

2500-2800 zł netto.

Są tylko dwa szkolenia szkoszarowane (tygodniowe i czterotygodniowe).

PS. Idź do Policji, Straży Granicznej gdziekolwiek, nie tu.
 
2500-2800 zł netto.

Są tylko dwa szkolenia szkoszarowane (tygodniowe i czterotygodniowe).

PS. Idź do Policji, Straży Granicznej gdziekolwiek, nie tu.
Potwierdzam, jestem jeszcze w służbie przygotowawczej, a już mam ochotę uciekać stąd oknem. Nie pchaj się w to, szkoda czasu i nerwów.
 
Potwierdzam daj sobie spokój szkoda życia w tej chorej firmie kasa słaba, wieczkiem każdy celników robił w balona, nawet zadań nie mamy stałych a przełożeni bez jaj jesteś zdany sam na siebie za pensje które możesz mieć w markecie , SG, policja może coś innego
 
Back
Do góry