• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Reformy nie będzie? hm - dziwna cisza a czerwiec się kończy

N

NowySznp

Gość
Zapytam nieśmiale
coż z reformą i tym całym banałem?
ktoś coś wie ciekawego?
czy coś trafiło do sejmu albo innych zapracowanych .....
Dziwna cisza oj dziwna
tak żartobliwie rozważam
a całkiem serio czy coś się ruszy w temacie KASU i tycj ogromnych przyszłych zarobków
bo jakoś nie moge kredytu dostać przy tej wysokiej urzędniczej pensji
 
Gdybyś kolego czasami pooglądał w TV coś poza dobranocką to byś wiedział, że sejm i rząd idzie sobie na urlop i ma wszystko w d..., lekarzy, piguły, nas i całą resztę kraju.
 
:lol: Jeśli "kolego" - bo u nas oczywiście nie ma kolegów, oglądasz telewizję to wiesz, że nie wszystko co w niej mówią jest prawdą. Telewizja generalnie przyciąga ludzi, którzy nie bardzo wiedzą co się dzieje i na podstawie opinii innych - czytaj telewizji, próbują wyrobić sobie "własne" zdanie.
 
Jakbyś chciał wiedziec to reforma sie juz zaczeła od zwalniania celnikow w MF z art 26 pkt 7 czyli likwidacji stanowisk zmiejszenia liczby etatów itp. To pójdzie dalej sam zobaczysz :lol: Bo MF zostanie ale urzędy i izby nie .
Nie będzie miłosierdzia jak nie było w tym przypadku.
 
Re: Reformy nie będzie? hm - dziwna cisza a czerwiec się koń

NowySznp napisał:
Zapytam nieśmiale
coż z reformą i tym całym banałem?
ktoś coś wie ciekawego?
czy coś trafiło do sejmu albo innych zapracowanych .....
Dziwna cisza oj dziwna
tak żartobliwie rozważam
a całkiem serio czy coś się ruszy w temacie KASU i tycj ogromnych przyszłych zarobków
bo jakoś nie moge kredytu dostać przy tej wysokiej urzędniczej pensji
Nie wiem jak Ty Kolego, ale moje CV już poszły w świat. Co dalej, ano zobaczymy................
 
Back
Do góry