• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pytanko

N

nieudacza

Gość
Załóżmy, że jest młody celnik i dany młody celnik pracuje w referacie "okołoakcyzowym", a w dodatku w nieodległym czasie ma mieć egzamin kończący zasadniczy kurs celny. W powyższej sytuacji dany młody celnik ma być:

a) szczególnie zmotywowany do egzaminu;
b) kupić poniedziałkową Wyborczą z dodatkiem Praca;
c) iść na wódkę?

Za trafną odpowiedź, w nagrodę czarna opaska dziergana przez narzeczoną młodego celnika.
 
Re: Pytanko Nieudaczy

Poprawną odpowiedzią jest odpowiedź: d) Twój luby powinien w trybie natychmiastowym założyc i zarejestrować organizacje zwiazkową np. Związek Młodych Celników IV RP i "pozwolić" się wybrać na stanowisko przewodniczacego. Nie zaszkodzi, jeżeli obejmie również obowiązki SIP-owca (Społecznego Inspektora Pracy) To na jakiś czas wystarczy. I niech się uczy życia, bo my starzy, wiecznie żyć nie bedziemy!
 
luźny

Trzeba było sobie obciać rękę,która podpisywała podanie o zatrudnienie.No chyba,że jesteś z rodziny tych,którzy w najbliższym czasie ustalą reguły tej gry znaczonymi kartami.Doświadczenie z kasyna mile widziane.
 
opaska

opaska przyda ci się do zasłonięcia oczu w trakcie reorganizacji.ci co będą ją przeprowadzać są spadkobiercami nkwd itd
 
Zawsze najlepszym rozwiązaniem jest iść wódkę :twisted: . Po kacu proponuję wyluzować 8) i się dobrze zabawić :oops:
 
no i nadal nie wiem z jakiej perspektywy mam oglądać WKC, czy mam go czytać czy skierować w niższe partie ciała...?
 
Do nieudacza. Rzuć tą robotę jak jesteś jeszcze młody. W mojej izbie powyżej 55 roku życia jest może 6 osób. Zawał przed emeryturą masz prawie pewny. Zobacz na CORINTII ilu byłych celników przychodzi na spotkania z jakiejśtam okazji.
 
Re: Pytanko Nieudaczy

związkowiec napisał:
Poprawną odpowiedzią jest odpowiedź: d) Twój luby powinien w trybie natychmiastowym założyc i zarejestrować organizacje zwiazkową np. Związek Młodych Celników IV RP i "pozwolić" się wybrać na stanowisko przewodniczacego. Nie zaszkodzi, jeżeli obejmie również obowiązki SIP-owca (Społecznego Inspektora Pracy) To na jakiś czas wystarczy. I niech się uczy życia, bo my starzy, wiecznie żyć nie bedziemy!
Chciales napisac Zwiazek Wszechpolskich Celnikow IV R.P.??????
 
Dzisiaj nie potrafiłem udzielić informacji na pytanie dot. następującej sytuacji:

Osoba wyjechała do UE z pieskiem (z paszportem). Niestety pociecha zdechła. Osoba Ta chce pieska zabrać do Ojczyzny (patriotka) i tu dokonać pochówku. Jakie dokumenty ma mieć przy sobie?

Odrzucam propozycje przewiezienie ulubieńca w bagażniku (ukryciu).
Chodzi o legal!!!
 
No, może do chińskiej restauracji? lub na lunch dla naszych negocjatorów związkowych (ale psina musiałaby jeszcze ze trzy tygodnie odstać)

Ale chodzi mi o poważną odpowiedź (nawet jeżeli znajduje się to w karczmie)
 
Back
Do góry