• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pytanie dotyczy rekutacji do pracy i noszenia munduru.

nemodemo

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam pytanie trochę głupie ale bardzo zależy mi na odpowiedzi na nie. 12 i 13 października 2009 uczestniczyłam w rekrutacji do pracy w IC w Łodzi na stanowisko funkcjonariusza celnego. I moje pytania są takie jakie są zarobki na pierwszy raz i drugie najważniejsze czy w związku z tą rekrutacją osoba, która dostanie się do pracy musi nosić mundur.

Odp na to pyt o mundur jest dlamnie ważna bo nie wyglądam najlepiej i nie w każdym ubraniu jest mi dobrze.

Pozdrawiam
 
temat dnia

Mam pytanie trochę głupie ale bardzo zależy mi na odpowiedzi na nie. 12 i 13 października 2009 uczestniczyłam w rekrutacji do pracy w IC w Łodzi na stanowisko funkcjonariusza celnego. I moje pytania są takie jakie są zarobki na pierwszy raz i drugie najważniejsze czy w związku z tą rekrutacją osoba, która dostanie się do pracy musi nosić mundur.

Odp na to pyt o mundur jest dlamnie ważna bo nie wyglądam najlepiej i nie w każdym ubraniu jest mi dobrze.

Pozdrawiam
Proszę nie spychać tak ważnych tematów na plan dalszy.
 
Jeśli jest ci "źle" w mundurze to może zwolnij się. Po co "źle wyglądać" i przeżywać katusze bycia Funkcjonariuszem celnym.
 
Mam pytanie trochę głupie ale bardzo zależy mi na odpowiedzi na nie. 12 i 13 października 2009 uczestniczyłam w rekrutacji do pracy w IC w Łodzi na stanowisko funkcjonariusza celnego. I moje pytania są takie jakie są zarobki na pierwszy raz i drugie najważniejsze czy w związku z tą rekrutacją osoba, która dostanie się do pracy musi nosić mundur.

Odp na to pyt o mundur jest dlamnie ważna bo nie wyglądam najlepiej i nie w każdym ubraniu jest mi dobrze.

Pozdrawiam

Daj spokój mundur jest tylko po to byś sobie smarem nie pobrudziła prywatnych ciuszków podczas rozkręcania auta :D a kasa ja zarabiałem około 1670 na rękę
 
Back
Do góry