• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

puk,puk jest tu kto?

Arek nie bój się. Możesz przecież zabrać głos. Niech koleżanki i koledzy wiedzą,że nie należysz do tych,którzy optują za rozwaleniem cła.
Pozdro. Rzepiniak
 
nowy P.O.Dyro

To smutne,że trzeba dawać ludzi z zewnątrz aby rozbić stare układy w Izbie!
W innych Izbach też tak niestety było!
Cło poza niewątpliwymi sukcesami po wejściu do UE, mam na myśli tzw. grupy mobilne, dalej uwikłane było w stare myślenie i stereotypy!
To był wynik min. trzymania na stanowiskach kierowniczych ludzi z innej epoki!
Bycie dyrektorem, zastępcą czy innym ważnym naczelnikiem przez lat 12 i więcej to skostniała struktura, brak twórczego myślenia i tolerowanie zjawisk kryminogennych!
Czas to zmienić!
Nawet jeśli nowy P.O. będzie tylko 6 miesięcy to zmieni dużo bo rozbije stare układy!
Należy mu pomóc bo inaczej nie będzie w cle przyszłości tylko same afery!
 
Re: nowy P.O.Dyro

maku napisał:
To smutne,że trzeba dawać ludzi z zewnątrz aby rozbić stare układy w Izbie!
W innych Izbach też tak niestety było!
Cło poza niewątpliwymi sukcesami po wejściu do UE, mam na myśli tzw. grupy mobilne, dalej uwikłane było w stare myślenie i stereotypy!
To był wynik min. trzymania na stanowiskach kierowniczych ludzi z innej epoki!
Bycie dyrektorem, zastępcą czy innym ważnym naczelnikiem przez lat 12 i więcej to skostniała struktura, brak twórczego myślenia i tolerowanie zjawisk kryminogennych!
Czas to zmienić!
Nawet jeśli nowy P.O. będzie tylko 6 miesięcy to zmieni dużo bo rozbije stare układy!
Należy mu pomóc bo inaczej nie będzie w cle przyszłości tylko same afery!
CHYBA NIE ZAWSZE STAŻ I DOŚWIADCZENIE... TO MINUS... TO CHORE MYSLENIE...ALE ZYJEMY W CHORYM KRAJU-BO TAKIE SAME DZIADOSTW MOŻE BYĆ PO 1 ROKU JAK I PO 20 LATACH PRACY! PROBLEM NIE W LATACH PRACY-ALE W NATURZE CZLOWIEKA, W JEGO IDEAŁACH I WARTOŚCIACH-BO UWIERZ SĄ W CLE LUDZIE KYORYCH NIE KUPISZ ZA ŻADNE PIENIĄDZE. WIĘCEJ WIARY-NIE WSZYSTKO JEST BE!
 
puk

Skrócenie kadencji dyrektorów IC do 2 lat to konieczność!
Tak jest u naszych sąsiadów za Odrą!
Jeśli ktoś się sprawdza jest pełne 2 lata, jeżeli nie dziękuje się mu i inny otrzymuje swoją szansę!
Po dwóch latach następuje zmiana (nie wywalenie na zbity pysk i upokarzające stanowisko)!
Dobry były dyrektor to skarb dla firmy, który można i należy wykorzystać szkoląc młode kadry!
Krótka kadencja nie doprowadza do powstania chorych układów w środowisku w którym działa IC.
 
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam
 
Ostatnia edycja:
Nie stresuj się chłopie i nie oczekuj wzmożonej aktywności. Zauważ, że ostatnio na forum posucha. Niedługo awanse, podwyżki i tektura, więc spokój i "rozsądek" także nastał (nadzieja nadal się tli). Poza tym musimy słuchać poleceń przełożonych, a internet to nadal luksus (setki milionów kar tepsa musi sobie jakoś zrekompensować) a WiMax jest blokowany, chociaż UE daje na to kasę :cry:
Kumasz?
 
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry