• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przywiezienie melasy Al Fakher z Dubaju do Polski

Cyganek

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Październik 2022
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dzień dobry,
Mam nietypowe, a może typowe pytanie do Państwa :) Jaka jest dozwolona ilość przywozu melasy (tytoń jabłkowy do Shishy) z Dubaju do Polski? Opakowania po 1 kg? Produkt kolekcjonerski, do użytku własnego.
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
 

Attachments

  • 16654763281599095938997421274717.jpg
    16654763281599095938997421274717.jpg
    209,7 KB · Wyświetleń: 109
Jest takie coś jak KIS i oni podobno udzielają informacji...
Byle nie był to pocałunek śmierci :)
 
Ale czystego tytoniu, a to nie jest czysty tytoń, to w ogóle jest praktycznie bez nikotyny ...
Widzialem kiedyś interpretacje izby skarbowej w odpowiedzi na zapytanie hipotetyczne.
Stwierdzili, ze majeranek, jeżeli będzie przeznaczony do palenia jest oblożony podatkiem akcyzowym, więc nie musi to byc tytoń, wystarczy, ze bedzie do palenie lub podgrzewania

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 
Widzialem kiedyś interpretacje izby skarbowej w odpowiedzi na zapytanie hipotetyczne.
Stwierdzili, ze majeranek, jeżeli będzie przeznaczony do palenia jest oblożony podatkiem akcyzowym, więc nie musi to byc tytoń, wystarczy, ze bedzie do palenie lub podgrzewania

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
Ps normy dotycza oczywiscie tytoniu do pallenia, a nie majeranku do palenia.

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 
Widzialem kiedyś interpretacje izby skarbowej w odpowiedzi na zapytanie hipotetyczne.
Stwierdzili, ze majeranek, jeżeli będzie przeznaczony do palenia jest oblożony podatkiem akcyzowym, więc nie musi to byc tytoń, wystarczy, ze bedzie do palenie lub podgrzewania

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
😳😳😳 no barany ... masakra jakaś ... dzięki za odpowiedź :) pozdrawiam :)
 
Back
Do góry