• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przeszłośc Stacha w Zosinie

?

:/?

Gość
śmiać mi się chce...

ludzie was cos chyba popier... w wiecie co piszecie?:/a znacie tego Stacha?sluchacie co ludzie gadaja i piszecie takie pierdoly pozniej a zeby to pisac trzeba znac prawde a ja ją znam i nie wiem o co wam chodzi...skuli?was chyba pogielo!na Zosin wszedl milosciwy pan K...k a wszedl tylko dlatego ze mial znajomosci,to nie bylo uczciwe a kielbia przeniesli wlasnie przez k......ka juz historie znacie wiec moze teraz troszke pomyslicie nad tym co robicie?...
 
-

"skazany prawomocnymi wyrokami" hehe śmieszne :lol: ku*wa ludzie zastanowcie sie co piszecie bo mi aż was żal...czepiacie sie p K. a moze napiszecie o sobie?znajdzie sie szczery i odwazny?watpie a jak sie znajdzie to napisze kupę kłamstw...
 
Re: -

lulu napisał:
"skazany prawomocnymi wyrokami" hehe śmieszne :lol: ku*wa ludzie zastanowcie sie co piszecie bo mi aż was żal...czepiacie sie p K. a moze napiszecie o sobie?znajdzie sie szczery i odwazny?watpie a jak sie znajdzie to napisze kupę kłamstw...
Proszę wybrać się do Hrebennego i sprawdzić kto rządzi Oddziałem. Na pewno nie jest to kierownik. On jest zajęty innymi rzeczami. I na obowiązki które powinien wykonywać nie ma czasu lub nie potrafi ich wykonać. Pozdrawiam wszystkich zdegustowanych krytycznymi wypowiedziami.
 
Back
Do góry