• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Proszę o pomoc

sneezely

Nowy użytkownik
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam.
Chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej o pracy w Służbie Celnej w Łodzi. Jakie papiery i gdzie dokładnie trzeba złożyć, oraz na czym polega praca w tejże instytucji. Mam jako-takie informacje, jednak chciałabym wiedzieć coś więcej od ludzi, którzy "siedzą" w temacie.
Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.
 
zastanów się co robisz

Witam.
Chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej o pracy w Służbie Celnej w Łodzi. Jakie papiery i gdzie dokładnie trzeba złożyć, oraz na czym polega praca w tejże instytucji. Mam jako-takie informacje, jednak chciałabym wiedzieć coś więcej od ludzi, którzy "siedzą" w temacie.
Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Info o przyjęciach zajdziesz na stronie Izby Celnej w Łodzi- zakładka praca w IC Łódź. Są tam podane wymagania jakie musisz spełniać-przesadzone oraz rodzaj i termin składania dokumentów.Jeśli chodzi o pracę w tej instytucji to do mocno intelektualnych nie należy. Radzę poczytaj opinie na forum i przemyśl czy naprawde chcesz tu trafić. Są inne znacznie ciekawsze i przyjaźniejsze miejsca.
 
Info o przyjęciach zajdziesz na stronie Izby Celnej w Łodzi- zakładka praca w IC Łódź. Są tam podane wymagania jakie musisz spełniać-przesadzone oraz rodzaj i termin składania dokumentów.Jeśli chodzi o pracę w tej instytucji to do mocno intelektualnych nie należy. Radzę poczytaj opinie na forum i przemyśl czy naprawde chcesz tu trafić. Są inne znacznie ciekawsze i przyjaźniejsze miejsca.

Strona internetowa to pierwsze miejsce, do którego zajrzałam. Ale to takie informacje, no... Niezadawalające. Chciałabym się dowiedzieć jak to wszystko wygląda, w "życiu". Można zapytać o zarobki dla początkującego i później> Nie ukrywam, że to również mnie interesuje.
 
sneezely wykaż się trochę własnym intelektem i poczytaj dokładniej forum a znajdziesz same interesujące newsy nt. pracy w tej krainie szczęśliwości!

to juz staje się nudne - co kilka dni pojawia sie takie zapytanie:confused: Lenistwo i dziecinna bezradność chcących się dostać do krainy mlekiem i mniodkiem płynącej staje się nudna:mad:
 
sneezely wykaż się trochę własnym intelektem i poczytaj dokładniej forum a znajdziesz same interesujące newsy nt. pracy w tej krainie szczęśliwości!

to juz staje się nudne - co kilka dni pojawia sie takie zapytanie:confused: Lenistwo i dziecinna bezradność chcących się dostać do krainy mlekiem i mniodkiem płynącej staje się nudna:mad:


Tak więc, Balbina. :]
Wyobraź sobie, że niestety nie posiadam tak wiele czasu (jak najwidoczniej Ty), aby przeczesywać całe forum i doszukiwać podobnych tematów. Zadałam pytanie i jeśli ktoś będzie na tyle życzliwy, aby odpowiedzieć, podziękuję i na tym się skończy. I - szczerze mówiąc - mało mnie interesuje, czy Cię to nudzi, czy nie, także oszczędź mi cennego czasu na czytanie nędznych opinii. Mimo wszystko, dziękuję za odpowiedź.
 
Tak więc, Balbina. :]
Wyobraź sobie, że niestety nie posiadam tak wiele czasu (jak najwidoczniej Ty), aby przeczesywać całe forum i doszukiwać podobnych tematów. Zadałam pytanie i jeśli ktoś będzie na tyle życzliwy, aby odpowiedzieć, podziękuję i na tym się skończy. I - szczerze mówiąc - mało mnie interesuje, czy Cię to nudzi, czy nie, także oszczędź mi cennego czasu na czytanie nędznych opinii. Mimo wszystko, dziękuję za odpowiedź.


Młody, nam dyrektorów w izbie już nie potrzeba, mamy dosyć własnego buractwa.
Bez obrazy, ale czytaj forum i nie twórz niepotrzebnych, nudnych wątków.
 
nie blokować

Koledzy i koleżanki mają aspiracje coby pracować w instytucji budżetowej z perspektrywami. Nie blokuj im Aleksander ty stary chu...u. Daj im szanse jaką dają im potomkowie ściany wschodniej najbardziej zacofanej krainy Polski..Przecież też mogą zostać szefami z dużym kompleksem regionalnym.

.
 
Ostatnia edycja:
tak,tak

Koledzy i koleżanki mają aspiracje coby pracować w instytucji budżetowej z perspektrywami. Nie blokuj im Aleksander ty stary chu...u. Daj im szanse jaką dają im potomkowie ściany wschodniej najbardziej zacofanej krainy Polski..Przecież też mogą zostać szefami z dużym kompleksem regionalnym.

.
Dobrze piszesz. Trzeba postawić na świeżą krew a nie stawiać na starych chu...ów, sfrustrowanych malkontentów. Jako młoda agentka pamiętam te wspólne wieczory i imprezy. Kaska, imprezy, porządne bzykanko. I poranki w agencjach celnych przy piwku. Polecam wizytę w kadrach i u naczelnika w urzędzie, a najlepiej u zastępcy naczelnika w UC I i UC II oraz UC w Piotrkowie Tryb. Specjaliści od Polnische Wirtschaft. To są prawdziwi fachowcy z jajami. I mogą pomóc oraz przekonać, że w tej instytucji ceni się własne zdanie i fachowość. Pani dyrektor też chętnie służy pomocą. Wystarczy się do niej zapisać na wizytę. Bogobojna chrześcijanka nie odmówi pomocy.Można się również pomodlić do naszej patronki Błogosławionej Zdziśki Novakovskiej. To też nic nie da.
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję za wszelkie odpowiedzi i podpowiedzi. :)

DO ALEKSANDRA:
Jeśli Szanownego Pana to zainteresuje, nie jestem "młody", tylko kobieta, która nie przypomina sobie, abyśmy przeszli na "ty".

W razie jakichkolwiek dodatkowych informacji proszę pisać, jeśli można.
Z góry dziękuję. :)
 
Dziękuję za wszelkie odpowiedzi i podpowiedzi. :)

DO ALEKSANDRA:
Jeśli Szanownego Pana to zainteresuje, nie jestem "młody", tylko kobieta, która nie przypomina sobie, abyśmy przeszli na "ty".

W razie jakichkolwiek dodatkowych informacji proszę pisać, jeśli można.
Z góry dziękuję. :)


Szanownego Pana to nie interesuje.
 
Back
Do góry