• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

projekt ustaway o KAS a ustawa o SC

LaO

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Marzec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
czesc,
przysiadlam ostatnio do tematyki sluzby celnej i mam pytanie... co sie stalo z projektem ustawy o KAS? Nic takiego nie weszlo w zycie prawda? Obecnie obowiazuje ustawa o Sluzbie Celnej z 2009r.?
dzieki za pomoc.

pozdrawiam.
 
Kas

czesc,
przysiadlam ostatnio do tematyki sluzby celnej i mam pytanie... co sie stalo z projektem ustawy o KAS? Nic takiego nie weszlo w zycie prawda? Obecnie obowiazuje ustawa o Sluzbie Celnej z 2009r.?
dzieki za pomoc.

pozdrawiam.
LaO ! Upadł rząd PIS i upadła ustawa o KAS! Pozdrawiam.
 
tak myslalam,ale koleje losu owego projektu sa nie do wysledzenia. Dziekuje bardzo,jestem niezmierne wdzieczna za pomoc ;) czyli jak Ustawa o SC z 2009 jest obecnie obowiazujaca? Zadnych 'grubszych' zmian nie planuja?:))
 
Witam!
Myślę, że La0 jesteś w błędzie.Przeciez Ustawa o SC to nic innego jak chytrze przerobiona ustawa o KAS! Zmieniło się nazewnictwo i trochę szczegółów, ale ogólnie zamierzenia zostały te same. Tylko patrzeć jak zostanie 6 może 7 Izb celnych, troche na wschodzie, w srodku i na zachodzie.Piszę o ogólnikach z tego o czym pamiętam. Moze warto byłoby zadać sobie trochę trudu, wygrzebać to starocie i porownac. Moim zdaniem jeszcze czekają nas niemiłe niespodzianki.
 
w zasadzie chodzi mi o kwestie obowiazkow funkcjonariuszy SC.
milo,ze znalazlam tu pomoc.
jeszcze raz dzieki!
 
Back
Do góry