• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

praca w uc w zamosciu- nabor z listopada

D

diablo

Gość
dzien dobry
pozdrowienia do wszystkich co przeczytaja.
wybieram sie na testy i rozmowe kwalifikacyjna do bialej. problem jest taki ze jestem z rzeszowskiego, z tym ze nie mam problemu z przeniesieniem w razie czego na zamosc. ktos tu kiedys pisal ze tylko ludzi z zamoscia biora na ten uc. nie wiem czy to prawda czy nie ale jak wy w tym siedzicie to moze cos tam lepiej wiecie. Chociaz ogolnie widze ze cuda wianki sa tam u was a kazdy wydygany o robote. ale do rzeczy
jakbyscie mogli dac jakas ogolna orientacje odnosnie tych testow, rozmowy ,jezyka obcego, testow psychologicznych to bylbym wdzieczny.

serdecznie pozdrawiam :twisted:
 
Odnośnie skąd biorą i czy miejsce zamieszkania ma jakieś znaczenie to niewiem ale kto wie?
Natomiast odnośnie testu masz przykładowy na stronie izby http://www.bialapodlaska.uc.gov.pl/?mod=1&obiekt=386 ale tu znowu pojawia się pytanie czy będzie podobny biorąc pod uwagę że jednym z wymogów jest posiadanie wykształcenia wyższego lub średniego technicznego specyjalność mechanika samochodowa /jakoś tak/ może będą pytania dotyczące tej dziedziny?!
Testy psychologiczne można znaleźć w necie będzie zapewne coś podobnego.
Jak jesteś obnibusem to przejdziesz te kwalifikację ale czy warto za ok. 1700 zł brutto - poczytaj sobie to forum i odpowiedz!!!
Takie ałe co nieco, może ktoś wie więcej i podzieli się tą wiedzą.
 
dzieki za odpowiedz.dobry z ciebie chlop.
a te 1700 nie jest chyba zle. moi kumple robia u niemca na maszynie za 700, inni w urzedach choduja sadlo za 1000. wszedzie dobrze gdzie nas nie ma hehehe
 
testy

witam, ja własnie wybieram sie na testy do białej moze ktos juz z was przeszedł je i ma jakies przykładowe, oprocz tych co sa na stronie izby celnej w białej, prosze o kontakt na meila martazolnacz@wp.pl
 
Back
Do góry