• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Polityka caratu !

celman

Użytkownik
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
492
Punkty reakcji
14
Polityka kadrowa na szczytach władzy w Szczecinie zaczyna intensywnie nabierać nowego kolorytu i wyrazistych kształtów ! Najwyższa Dyrekcja
przesadza jednak ze stylem sprawowania władzy i podejmowania decyzji personalnych, idących jednotorową drogą, zasłaniając się w tym względzie ułomnymi mężczyznami :confused: Nie będę się powoływał na żadne przeszłości, czy historyczne fakty i stąd wynikające może i prostolinijne wnioski.Proponowałbym nie prowokować prawd historycznych.
Kończąc , jedno zdanie - nie wszystkich odchodzących z tzw.piedestału, było stać na słowa podziękowania podwładnym.Może nic, ale jednak !
P.S. - Na obrzeżach mam wrażenie Dyrektoriatu chadza człowiek doświadczony znający pracę w IC Szczecin i nie tylko.Czyżby nie miał nic do powiedzenia, dobrowolnie godził się na rolę marionetki !
Szkoda ! ale ostatecznie żyjemy w wolnym i demokratycznym kraju.
 
To niestety tylko wrażenie. Miłość to pięknego siedziska jest silniejsza od bycia marionetką. To jasne jak słońce.
 
Polityka kadrowa na szczytach władzy w Szczecinie zaczyna intensywnie nabierać nowego kolorytu i wyrazistych kształtów ! Najwyższa Dyrekcja
przesadza jednak ze stylem sprawowania władzy i podejmowania decyzji personalnych, idących jednotorową drogą, zasłaniając się w tym względzie ułomnymi mężczyznami :confused: Nie będę się powoływał na żadne przeszłości, czy historyczne fakty i stąd wynikające może i prostolinijne wnioski.Proponowałbym nie prowokować prawd historycznych.
Kończąc , jedno zdanie - nie wszystkich odchodzących z tzw.piedestału, było stać na słowa podziękowania podwładnym.Może nic, ale jednak !
P.S. - Na obrzeżach mam wrażenie Dyrektoriatu chadza człowiek doświadczony znający pracę w IC Szczecin i nie tylko.Czyżby nie miał nic do powiedzenia, dobrowolnie godził się na rolę marionetki !
Szkoda ! ale ostatecznie żyjemy w wolnym i demokratycznym kraju.

:eek:
celman czytajac twoje wpisy na forum widze ze jestes sfustrowanym czlowiekiem :eek:majacym problemy z logika piszesz belkotliwie niewiele wiesz o pracy w naszej Izbie
na twoim miejscu wzielabym krople walerianowe
 
celman dokładnie wie co się dzieje w IC Szczecin, bo jak widać pełni w niej służbę lub pracuje i ma bardzo precyzyjne informacje.
Chociaż ta wiedza dostępna jest już również w niektórych miejscach w kraju:cool:
Pozdrawiam, celman;)
 
Ostatnia edycja:
Nie dziwi że dorotkka pojawia się "nagle- znikąd" po po wypowiedzi celmana,która to wypowiedź nie jest miła dla niektórych :cool:
 
Nie wiem dlaczego, ale krople walerianowe kojarzą mi się ze starszą Panią, siwą Staruszką w okularach i kapciach, którzy wszyscy w okolicy szanują, a Ona sama bynajmniej nie czuje się frustratką i nie ma problemów z podstawami logiki szanowny użytkowniku Dorotkka:D
 
uderz w stol a nozyce same sie odezwa:D
co mozecie okazac panowie na dowod swoich umiejetnosci oprocz biadolenia na marginalnym forum?
dla pana celmana proponuje oprocz logiki kursy poprawnej polszczyzny:D
 
oprocz biadolenia na marginalnym forum.....

Dorotkka a co ty proponujesz?
Jesteś zadowolona z polityki SSC czy pani Dyrektor w Szczecinie ? Rozumiem że zajmujesz stanowisko dzięki któremu zyskasz na wejściu ustawy, wydaje mi się że C3 to ty nie jesteś:D
 
Dorotkka !
Jak zwykle zero konstruktywnych argumentów, za czy też przeciw!
Proponuję Dorotcce najpierw kurs poprawnej ortografii w języku ojczystym,zanim komukolwiek zaproponujesz jakikolwiek kurs:D
Następna kwestia : piszesz forum marginalne, na którym jednak zabierasz głos, z Sobie wiadomych powodów ! Przepraszam zagalopowałem się !
Odpowiedż już przecież znamy.Jesteś umiarkowanie zadowolona -(y) z otaczającej nas rzeczywistości, jesteś ponad plebsem C-3.Moje gratulacje!Zmierzając do konkluzji , proszę zaproponować inne forum swobodnej i nie skrempowanej wymiany poglądów.Może coś przeoczyłem !
Jednocześnie mała prośba, skoro posiadasz nieziemskie zalety - obce nam zwykłym śmiertelnikom - to proszę je okazać i powiedzieć coś sensownego, i na temat - poza prymitywnymi inwektywami pod adresem ludzi, którzy na pierwszym miejscu stawiają dobro SC.Ludzi, którzy nigdy nie będą niczyim podnóżkiem ani dzisiejszą fortpocztą orwellowskich koncepcji nie przymierzając z Folwarku Zwierzęcego!!!
 
Proponowałbym czasem najpierw pomyśleć, zanim coś się powie!
Nikt tu nie jest cnotliwą panienką, ale jakaś nawet prowizoryczna kindersztuba winna obowiązywać.Proponuję z tą sugestią się przespać!
 
Celman o kim piszesz czy o byłym namiestnika na górze? Dorotka ma trochę racji Twój język jest niejasny.
 
Absolutnie NIC ! Boję się własnego cienia.Uchylę jednak rąbka tajemnicy o swoich działaniach: reprezentuję postawę klasycznego w wydaniu celniczym Klakiera, współczesnego Piszczyka rodem z "Zezowatego szczęścia".Klękam przed Betonem i w obawie o przyszłość przytakuję, przy każdej nadażającej się okazji kreatywnym, posiadającym twórczą osobowość przełożonym, którym Broń Boże żadna słoma nie wystaje ze służbowych butów:confused:
 
Opublikowano listę uczestników obchodów Święta SC w dn.2009.09.25.
Pouczająca lektura.Jeden z Panów J.K. powiedziałby zapewne " ABSMAK ' , nie ruszając w tym względzie upodobań kulinarnych.Ktoś inny mógłby powiedzieć - forma i sposób tej "publikacji" to czysty zabieg socjotechniczny z domieszką "makiawelizmu", bądż odwrotnie.
 
Back
Do góry