• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki

IC K-ce, skc 0,00 zł, a biurko obok i.c., który nic nie kuma, wszystko mu trzeba tłumaczyć dostaje 240,00 zł na łapkę tylko dlatego, że jest i.c., Brawo Włodek !!! Brawo Związki !!!
 
Można być nie kumatym czasowo np. jak się jest pod wpływem alkoholu, lub stale - czyli, poprostu jak się jest debilem.Jeśli kogoś niechcący obraziłem, to bardzo przepraszam.​
 
nagrody za szczególne osiagniecia

ciekawe jakie to szczególne osiagniecia maja byli cywile którzy przeszli na funkcjonariuszy. że zostali nagrodzeni przez naczelnika UC B-B
 
ciekawe jakie to szczególne osiagniecia maja byli cywile którzy przeszli na funkcjonariuszy. że zostali nagrodzeni przez naczelnika UC B-B


Jak to JAKIE ???
Pierwsze i podstawowe - wcześniej mu nie podpadli !!!
Poza tym - nie mają "nawyków", zgodzili się na mundur, mimo niskich stopni "pociągną robotę" i w razie czego będzie im można coś "wypomnieć"! W urzędzie raczej nic nie ma za darmo, a już mur-beton w tym przypadku. W zasadzie można im zacząć współczuć ...
 
Podwyzki nie dostałem,bo nie umiem włazić w d***. Zresztą u mnie podwyżki przyznawał cywil.Do widełek mi brakuje 180zł. Niech się nażre tą kasą. Dalej niech wywyższa się. Myśli,ze jak jest kimś w tych swoich związkach to już mu wszystko można!!
 
a co z cywilami?

może ktoś z WAS wie kiedy cywile dostaną jakąś kasę? totalna cisza, zabrali dodatek w i tak żałosnej wysokości, a nic kompletnie nie dodano, generalnie należy stwierdzić że wynagrodzenie nam się obnizyło.....
 
Back
Do góry