• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki w Lidlu

Samuel

Użytkownik
Dołączył
2 Marzec 2021
Posty
73
Punkty reakcji
72
Cześć . Patrząc po tym ile teraz będą mieli wynagrodzenia pracownicy Lidla (5100-5500 brutto) to tak się zastanawiam na poważnie czy nie zmienić pracy .
 
ja właśnie zrezygnowałem ze służby po trzech miesiącach wypowiedzenia, zatrudniłem się w Lidlu, mam magazyn i rozstawianie towaru na półkach, na razie mam 4800 brutto, ale kierowniczka mi powiedziała że po pół roku da mi 1000 wiecej
 
Dajcie proszę link do tych ofert z Lidla.
Chcesz podziałać na nerwy wydziałowi personalnemu swojego IAS, UCS? Przepraszam trzeba użyć ulgi językowej czyli HR? Zrobią draft, research i potem przesharingują to dalej do opracowania,😱... 😂😂😂
 
Jak kolwiek jestem absolutnie obużony. A szeregi powinny być oczyszczane to jednak sytuacja gdy płacr w kas nie dość że nie gonią to coraz bardziej odstają od Lidla. Nie specjalnie pomaga.
 
Skoro twórcą tego cudaka KAS jest M. Banaś to on jest winny tej aferze - o i już mamy ustalonego winnego.
ps. stara zasada mówi iż jeśli się psa źle karmi to z głodu i desperacji psisko czasami i ukąsi rękę, która go karmi lub połasi się na inną najtańszą mortadelę lub podłej jakości chabaninę - szkoda, iż w MF nie znają tych starych życiowych prawd.
 
Back
Do góry