• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżka a chorobowe

mercaśka

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Kwiecień 2023
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam pytanie,może ktoś zna odpowiedź od listopada do połowy lutego przebywałam na L4 w związku z zagrożoną ciążą (100 proc platne), w połowie lutego urodziłam i aktualnie przybywam na macierzyńskim. Moje pytanie dotyczy podwyżki, rozumiem że gdybym byłam na macierzyńskim w styczniu to by się nie należała ,ale w styczniu byłam na chorobowym , więc nie do końca mogę zrozumieć dlaczego nie otrzymałam wyrównania za styczeń i połowę lutego , przecież nie moja winą jest że wypłacają teraz a nie od razu w styczniu, bo gdyby wypłacali w styczniu ,to zapewne bym dostała ?
Czy ktoś orientuje to się w tym temacie ,będę wdzięczna za odpowiedź
 
w IAS Białystok była informacja ,żę 05.04.płacą wyrównania poborów bez chorobowego itp. to w późniejszym terminie
 
A w innych IAS też w późniejszym terminie będą wyrównania za chorobowe itp. czy takie rozwiązanie tylko w Białymstoku? Jestem z innej IAS i mam podobną sytuację. Dwa miesiące na L4 i strasznie niskie wyrównanie dostałem :unsure:
 
Back
Do góry