• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

podpisano

marcinfl

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Dziś IC rozsyłała pismo dot. podwyżek

Jest mowa o podziale uzgodnionym z ZZ. Czy ktoś coś wie na temat owego podziału?

Nurtuje mnie jedno pytanie, dlaczego Pan Pytlak nie mógł z łaski swojej rozesłać te ustalenia??
 
Wracam hurra!!

Jakbyś zapisał sie do Pytlakowego Związku to poznałbyś skalę i mógłbyś kadrze kierowniczej (tej znienawidzonej) troszkę uszczknąć dla kontrolerów. Ciekawi mnie jak to jest kiedyś Panie i Panowie związkowcy jeszcze niedawno byliście przy korycie władzy dzisiaj jesteście w związkach? :confused:
A propo, czy może ktoś wie czy kolejna była szycha zapisała się już do Tego jedynego słuszego związku? :cool:
 
Ostatnia edycja:
Czy aby na pewno wróciłeś?

Gdy Ty byłeś u władzy, (choć to zamierzchłe czasy) to nie dbałeś o maluczkich Menelu. :eek: Jak tam serduszko już podleczyłeś? Masz jeszcze układy we Wronkach, bo szukam taniej kuchenki? :p
PS. Ukłony dla małżonki :D
 
Serce zawsze miałem OK o żonie wiem tylko tyle, że pewnie już się urodziła :p .
Niestety Niczego we Wronkach nie załatwię prędzej w Rabenie albo VW a jeśli chodzi o insynuacje że byłem kierownikiem we Wronkach to Ja to sobie wypraszam!!! (mimo sympatii do Tego gościa).

A teraz odbicie piłeczki !!

Kupka * u płota mogłaby schudnąć i zacząć używać dezydorantów bo jak przechodzi (przetacza się) korytarzem to azbest się kruszy. Pozdrowienia dla pięknej Żonki zawsze mi się podobała:D!!!


*tłuszczu
 
A ty masz serce?

Ha, ha, ha… Toś mnie rozbawił do łez. Co prawda mam tu i ówdzie drobne, co nieco, ale raczej jestem japońskiego wzrostu, ot typu Shōgun Tokugawa. Nic ci Menelu nie insynuuję, wiem swoje i już. Pamiętasz to długotrwałe zwolnienie maskowane chorobą? Jak tam „lekarze” z Kochanowskiego? Ile to już lat? Oj… zabolało, nie? :D
 
Już mnie więcej nie zobaczysz!!!

:Dszkoda że nie mogę czegoś pokazać ale sobie wyobraźcie

..I..​


Tyle mogę Tobie pokazać. Nie jestem na zwolnieniu nie byłem na zwolnieniu. Zapie....am jak większość!! A jeśli tak Ciebie swędzi ten temat to obecnie jest Rolna!! I nigdy tam nie byłem tak na Rolnej jak i na Kochanowskiego.
Zgaduj dalej ale tak naprawdę to po kiego ....a ta zabawa w zgadywanki? Masz ochotę to przywal komuś z ZP większemu ładniejszem i młodszemu a on może odruchowo rozjaśni w Twojej pustej łepetynie.

Jestem głosem ludu i nigdy jeszcze przy korycie nie siedziałem.:eek: Zdziwiony??

Maryian nie Lysy :D
 
ha, ha, ha ...:D Cyt. "Ładniejszemu i młodszemu" No cóż Menelu starość nie radość. U nas wiara na takie głosy wydawane przez lud, mówiła bąki.
PS. Pozdrowienia dla Barbary. Jeśli jeszcze z tobą gada.
 
menelu

Bynajmniej. Nie mam i nie miałem powodów w odróżnieniu od ciebie. Ty na Kochanowskiego puszczałeś kleksy i to nie spod pachy. Zastanawia mnie tylko, co za głupek wpadł na pomysł, aby ci to wszystko odpuścić. Z ciebie przecież taki Bond jak z koziej dupy, Reisetasche.
PS. Sherlock Holmes z ciebie tak samo kiepski jak celnik.:D
 
niech lud się cieszy!

Myliłem się!!!
Nie żałuję! Zawsze tego tłustego gościa szczerze ..., typowy w...k no i kiedyś Twój kolega, ale Torba o mnie - Torba ??:D
I ten piękny j.polski. Niczym Norman Davies.
Może nie jestem Sherlock ale OD RYDZYKA i socjotechnicznych zagrywek jestem daleki a z prawem zawsze bylem na bakier!!:cool:
No i nigdy nie miałem takich ambicji, żeby tak kurczowo trzymać zwieracz na stołku. Naczelnikiem się bywa.
 
Back
Do góry