• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pobudka

Mówisz, świat się wali, nie wiem czy chodzi o perspektywę pożegnania się z pracą, ale to napewno nie koniec świata. Fakt, praca jest przyzwoita, daje satysfakcję i kiedyś uchodziła za zapewnioną do emeryturki, ale spoglądając na to co się dzieje na rynku pracy to i tak wiemy przynajmniej (słyszymy) wcześniej i w jakiś sposób jesteśmy przygotowani. Zastanawia mnie tylko po co był ostatni nabór skoro i tak jeżeli sprawdzi się czarny scenariusz będą musieli opuścić "statek". Troche denerwujące są te plotki z których nic konkretnego nie wynika i to jest niepokojące, każdy wie że gdzieś dzwoni, tylko gdzie.
 
Heya!!
Generalnie "fajno jest". Jak mam iść do roboty to mnie ciary przechodzą. Nie wiadomo skąd i od kogo można zaliczyć cios. Kontrola za kontrolą kontrolę pogania. Niedługo będzie więcej kontrolujących niż tych co mają pracować. Nie wiem dla kogo i po co to wszystko (no chyba, żeby IC_T rozp....ć). Jeżeli mnie pamięć nie myli to już kiedyś takie państwo sprawujące kontrolę nad wszystkim co możliwe istniało i zakończyło egzystencję z opłakanym skutkiem. Historia zatoczyła koło, tym razem jednak z "czarnej" prawej strony.
Pozdrawiam wszystkich i spadam na kielicha bo trzeba opić każdy kolejny "szczęśliwy" dzień pracy... 8)
 
Back
Do góry