• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

PO PIERWSZE CZY BĘDĄ MUNDURY?????

minio82

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Kwiecień 2006
Posty
151
Punkty reakcji
0
chciałbym wiedzieć czy nasza izba planuje w najbliższym czasie uszyć pracującym już jakiś czas osobom mundury? czu ktoś coś wie na ten temat???? jakiś czas temu słyszałem, że są takie plany na wrzesień...
pozdrawiam
 
Izba Toruń juz wypłaciła. Ja 270 pln kolega 170. Moze jakies propozycje co z taka kasa zrobic? Wahamy sie między giełdą a kupnem nieruchomości..
 
Czy jesteście niemoty czy takich udajecie!

Izba Toruń juz wypłaciła. Ja 270 pln kolega 170. Moze jakies propozycje co z taka kasa zrobic? Wahamy sie między giełdą a kupnem nieruchomości..

Kupcie za te pieniądze gacie a te,które posiadacie wypierzcie bo na to przeznaczone są te pieniądze.Czytajcie jednak przepisy a nie róbcie z siebie niekompetentnych ekspertów.
 
Wypłacili połowę?!
Widzę przelew u siebie na koncie-102zł(sorty).
Od 2005r. nie otrzymałem żadnego składnika z umundurowania choćby nawet krawata.
Za tę kasę to kupię chyba sobie wazelinę na allegro,aby móc podlizać się do szanownego Pana Faraszka-chcąc nowe umundurowanie!
Ps: Ciekawe jak długo jeszcze wytrzyma mój stary uniformik?!
*Zaznaczam,że żadnego pisma czy zapytania nie widziałem na oczy od 2005r. czy chcę równoważnik czy umundurowanie!!!
 
Ostatnia edycja:
Chop pracuje w referacie dozoru. Ciągle w terenie!
W zwiazku z tym mam pytanie:
Czy co roku przysyłaja do oddziałów czy referatów takowe zapytania dot.sortów??
Jeśli tak-to kto za mnie podejmuje decyzję co ja chcę?
 
Dzięki za odpowiedź.
W takim razie mój kierownik podejmował decyzję za mnie.
Czyli wazeliny na allegro,w tym przypadku nie kupię tylko załatwie to inaczej...
 
(...)Za tę kasę to kupię chyba sobie wazelinę na allegro,aby móc podlizać się do szanownego Pana Faraszka-chcąc nowe umundurowanie! (...)
Mówisz... masz... jak dobrze poszukasz to na cały rok Ci starczy i kasy zostanie :D
wazelina1.jpg
 
Caryco!

Nie bądź tym z ogonkiem!Młody jest jeszcze zagubiony!Ale ,jak mu dasz szansę,to wyjdzie na kutych clorzy!
 
,,Młody" zagubiony nie jest !.
,,Młody" ma stażu w SC dużo,dużo więcej niż 10 lat.
Zagubiony jestem tylko w tym temacie!
Wcześniej pracowałem nie w Waszej Izbie i nie w referacie s.n.p.
Od 5 lat pracuję w referacie (s.n.p)dozoru i nie chodziłem nigdy w tej komórce w umundurowaniu.
Dlatego zadałem Wam pytanie dot.sortów, ponieważ zastanawiam się co by było gdyby:
np. od 01 lipca moi szefowie przenieśliby mnie do oddziału..
To jak ja mam przyjść do pracy ubrany za te 102zł?
w samym krawacie;)?
Ps:W stary i zleżały uniform z 2004r. to ja juz nie wejdę.No chyba,że na siłę wejdę i będę wygladał jakbym wyskoczył od ,,flinstonów" z bajki.
Pozdrawiam z uśmiechem:)
 
Ostatnia edycja:
O przepraszam-nie dodałem.. :eek:
że w gatkach i krawacie?
Ps: na pranie gatek dostałem w grudniu 2009r;)
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry