• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Plany...reakcje...

Współczuję Wam podwójnie - ze względu na widmo likwidacji jak i szczecińską dyrektorkę. Wiem coś o tym, bo pracuję w IC Szczecin. Trzymam za Was kciuki, może jest szansa na odkręcenie tej całej historii. Nie wiem jak teraz, ale pamiętam, w latach mej młodości w Rzepinie chodziło się do pracy w mundurze. Dla mnie miasto kojarzyło się głównie z cłem, a co teraz robi wierchuszka....tak nie może być.....Pozdrawiam.
 
Współczuję Wam podwójnie - ze względu na widmo likwidacji jak i szczecińską dyrektorkę. Wiem coś o tym, bo pracuję w IC Szczecin. Trzymam za Was kciuki, może jest szansa na odkręcenie tej całej historii. Nie wiem jak teraz, ale pamiętam, w latach mej młodości w Rzepinie chodziło się do pracy w mundurze. Dla mnie miasto kojarzyło się głównie z cłem, a co teraz robi wierchuszka....tak nie może być.....Pozdrawiam.

Nic się nie zmieniło ,celnicy chodzą do pracy w pełnym umundurowani/spróbuj inaczej znaczy niepełnym/Straż Graniczna także , nie wspomnę o policjantach czy jak będziemy w IC Szczecin to mamy się przemykać do pracy po cywilnemu a tylko 21.09 ujawniać się publicznie w kościele i na placu jako nagradzani inaczej lub awansowani.:confused::confused:
 
Back
Do góry