• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pilzak....

brr

Użytkownik
Dołączył
19 Luty 2006
Posty
92
Punkty reakcji
9
Co macie przeciwko Pilzakowi? Proszę tylko o fakty. Ja go znam już pare ładnych lat.
 
Wymień te dobre opinie.Fakty i zdarzenia.Będzie to laurka dla pierwszego sprawiedliwego w cle.Proszę o podanie pełnego CV.Medale i odznaczenia,przynależność partyjna przed 1989r.
My mieliśmy takich co najpierw dostawali krzyże zasługi i odznaki zasłużonego dla cła a teraz gęsto się tłumaczą i też żyją na koszt budżetu.Szkoda ludzi.No może się mylę.Pa ,pa.Nie pisz głupot,że jest lepszy Chucka Norisa.
 
podpowiedź---Dobry stróż w skansenie Andrzeja Pęczaka delegowany przez b.szefa Czyżowicza i wszystko w tym temacie.
 
Dobre działania dla ministerstwa :próby likwidacji oddziałów ze względu na brak roboty po jednorazowej kontroli i łapanki jak za okupacji w celu zdyscyplinowania pracowników.Porządek musi być.Rozkaz to rozkaz.Nie ważne kto głosuje ważne kto liczy głosy.Wszystkie swe siły Polsce oddamy.Niech się święci 1 Maja.250 % normy czyli nasz przodownik pracy socjalistycznej K.P. jak Pstrowski.
 
myślę, że nie tylko fakty ale i paragrafy :)
w końcu nóżka mu się podwinie i odpowiednie służby przyjdą po niego, ech w końcu :)
 
nagrody

Jakby wrócił K.P. to pewnie byłaby kasa z MF. To był gość. Dzięki niemu Pani Dyrektor została naczelnikiem, zastępcy też się rozwinęli i wypłynęli. Nie dokończył reformy urzędów i izby.Kasa i nowe etaty z MF to dla niego bułka z masłem. Może nawet nową siedzibę naszego urzędu i izby by wybudował ku zadowoleniu funkcjonariuszy oraz firm. Pani Dyrektor miałaby jeszcze większe wsparcie. Tak to biedaczka musi sie już rok użerać z tym roszczeniowym towarzystwem. I sama musi dyscyplinować firmy bo nikt nie jest w stanie tego zrobić. Przecież firmy bez nas to nie są w stanie funkcjonować na rynku. Popadałyby po miesiącu w gąszczu przepisów.
 
Back
Do góry