• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

PIKIETA 25 czerwca 2009 roku

slawomir.siwy

Administrator
Członek Załogi
Dołączył
1 Luty 2006
Posty
13 537
Punkty reakcji
4 502
Miasto
ZZ Celnicy PL
Funkcjonariusze i pracownicy
Izby Celnej w Warszawie

Związek Zawodowy Celnicy PL informuje, że wspólnie z innymi Związkami Zawodowymi organizujemy pikietę w dniu 25 czerwca 2009 roku pod gmachem Sejmu.
Pikieta rozpoczyna się o godzinie 12-tej.
Zwracamy się do Was bezpośrednio, ponieważ od Waszego zaangażowania zależy naprawdę wiele. Łatwość, z jaką funkcjonariusze i pracownicy Waszej izby mogą wziąć udział w tego typu przedsięwzięciach, powinna gwarantować powodzenie pikiety. Prosimy Was o aktywność.
Na ostatnim posiedzeniu Podkomisji sejmowej okazało się, że jesteśmy jako środowisko pracownicze manipulowani i wprowadzani w błąd. Szef SC przypadkowo oświadczył, że nie planował uruchomienia podwyżek w br.
Projekt ustawy o Służbie Celnej, został przygotowany wbrew deklaracjom i zobowiązaniom Rządu RP. Zaostrza obowiązki i rygory służby, nie rekompensując tego żadnymi konkretnymi przywilejami. Forsowana przez Ministerstwo Finansów Ustawa o Służbie Celnej, wbrew temu co jest przedstawiane w różnorakich odezwach, nie zawiera żadnych zapisów na temat uprawnień emerytalnych dla funkcjonariuszy celnych. Oczywiste, stawiane od lat postulaty pracownicze nie są realizowane. Jesteśmy jedyną formacją, która ma zostać pozbawiona podwyżek płac w br.
Dość tego, czas działać!!! Komu zależy na poprawie funkcjonowania Służby Celnej, na zmianie naszego statusu, nie powinien pozostać bierny. Jeżeli uważasz, że Nasza formacja zasługuje na poważne traktowanie, jeżeli nie zgadzasz się ze stosowaną manipulacją, zgłoś się do udziału w pikiecie. Bez Twojego wsparcia nie zostaną załatwione Nasze wspólne sprawy. Działania będą kontynuowane. Musimy tylko pokazać, że już w tej chwili jesteśmy do tego zdeterminowani.
Z pozdrowieniem:

Przewodniczący
ZZ-Celnicy PL
/-/
Sławomir Siwy

 
Mam takie nieśmiałe, można by rzecz dziewicze pytanie do warszawskich
Celników.Nawet czuję do Was sentyment , powody mogą być różne.
Chociażby zażyłość na linii Pogoń Szczecin - Legia Warszawa.Bywało, że na mecze ligowe w Szczecinie Warszawiacy byli wpuszczani bez biletów.
A Wy na miejscu, nawet tyłka nie ruszyliście/ nie mówie, że wszyscy - aczkolwiek nie mam przekonania co do tej większości /.
Przyszło na mnie takie genialne myślenie, MOŻE TAK POJMUJECIE
TZW,ZAŻYŁOŚĆ na linii Warszawa - Szczecin - Reszta Polski.
Znaczy się warszawskie cwaniaczki.Wolę już miłość szczecińsko-poznańską.Pogoń i Lech to nie dwa bratanki,ale chociaż na Wiejskiej i podczas podrózy byliśmy obok.I ja odwieczny kibic szczecińskiej Pogoni zastanowię się zanim powiem złe słowa o Poznaniu.​
 
celman

Wobec wielu krytyk (polemik) na tej witrynie czemu nie podszedłeś pogadać jak "kibol z kibolem" ?
Wiem, że Radom to "nie ta liga" ale pytam serio?
 
Odpowiadam serio : to ,że jestem kibicem np.Czarnych Czarnówek, to nie znaczy że jestem KIbolem - zadymiarzem.Jaki chcesz mnie dotknąć osobiście takimi uwagami, to daruj sobie.Szczecin dawno zapomniał o Ekstraklasie,coś nieudacznie próbuje zrobić w tym zakresie.Radom,jakoś nie mogę sobie przypomnieć jako potentatów w piłce kopanej.Daruj sobie te uwagi.Chyba ,że chcesz się przypodobać "żylecie" warszawskiej.Ale chyba to nie miejsce i czas na takie dywagacje!
 
Back
Do góry