• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

PIKIETA 12.12.2006r.

slawomir.siwy

Administrator
Członek Załogi
Dołączył
1 Luty 2006
Posty
13 538
Punkty reakcji
4 503
Miasto
ZZ Celnicy PL
Federacja ZZSC podjęła Uchwałę o przystąpieniu do PIKIETY w dniu 12.12.2006r.
Spotykamy się pod gmachem Ministerstwa Finansów w umundurowaniu o godz. 12-tej.

Wiceprzewodniczący Federacji ZZSC
Sławomir Siwy

Oto propozycja postulatów, która zostanie wręczona stronie rządowej, Marszałkom Sejmu i Senatu oraz Prezydentowi RP:

http://www.celnicy.pl/viewtopic.php?t=941
 
2006-grandprix-bydgoszcz-24.jpg


Jesteśmy gotowi do startu, tzn. ja jestem :D
 
Ale któż lubi taki brudny sport? Łatwo o kontuzje, wywrotkę itp. Ludzie są juz zbyt wygodni, nawet na wirażu nie chca siadać ( bo może do piwka trochę żużlu wlecieć - ale co WY poznaniacy możecie wiedzieć o tym sporcie, dokładnie tyle co ja - NIC :lol: ) Wedle starej zasady: lepiej sie nie wychylać ponad średnią, bo łeb zetnią. A cóż NAM innego pozostało? Przecież samo się lepiej nie zrobi!!! Wszystko trzeba wyrywać prosto z gardła razem z oskrzelami, bo inaczej NIC TO. Przyznam też, że mi - jako alokersowi jest dużo łatwiej, bom juz swoje przeszedł i jak to ktoś napisał, nie boję się juz złodzieja (chociaż czasami nóżki miękkie :D ).
Związki organizują i finansują przejazd. Kontakt z Arkadiusze Pytlakiem (mail) lub telefonicznie do 7 grudnia. Serdecznie zapraszam, nie jako organizator (gdyż Pan Arkadiusz to ogarnie) ale jako uczestnik.
Czerwiec 1956r, to były czasy, niedawno takie nasze liczne delegacje i wieńce. Czy potraficie żyć tylko przeszłością? Nie chcecie uczestniczyć w tworzeniu czegoś lepszego, czegoś dla nas, lub przynajmniej definitywnego wyjasnienia raz na zawsze naszej sytuacji? Jeszcze raz zapraszam.
 
Ilu jedzie z Poznania na pikietę? Zgadnijcie. Tylko jedna osoba i nie jest to Arkadiusz, przewodniczący poznańskiech ZZ. Zajmował się on raczej skutecznym zniechęcaniem do wyjazdu niż przedstawianiem korzyści płynących z przedstawienia naszych postulatów przed MF-em. Jemu jest dobrze, tzn. dobrze zarabiającemu przewodniczącemu ZZ, mającemu samodzielnej stanowisko, dla którego jedynym zajęciem jest wykonywanie powinności związkowej (nie robi przecież nic innego). Wstyd. Wstyd. Wstyd. Do niedawna zastępca przewodniczącej federacji. Może czas zrzucić Go także ze stołeczka związkowego w Poznaniu i niech zapierda... jak wszyscy inni :)
 
Miło mi było usłyszeć, że jednak rzutem na taśmę pojedzie więcej osób do Warszawy. Mam nadzieję (znowu), że to tylko moje przewrażliwienie i brak doświadczenia w rozmowie ze starymi wygami. Spotkamy się w Warszawie (nadzieja2).
Jadę ze skarbowcami z Jarocina.
 
manifestacja

Jabol pocieszam cię , że nie tylko tacy są w waszych związach , w Poznańskich US ( jest ich razem chyba z 10), w 3 są związki Solidarności i cisza ani mały bus 9 osobowy nie jedzie. Ale są jeszcze "oszołomy" w Jarocinie które cię zabierają .
Pozdrawima Dziadek - Skarbowiec :lol: :lol: :D
 
co ma dać piketa??
Koszty związane z dojazdem i zarobek w barkach przy trasie.
Moim zdaniem na nic to wszystko.
Jak połączą Izby przynajmniej zmniejszy się liczba Dyrektorów i Naczelników, może wprowadzą opcję "0" i wszystkich na nowo przyjmą do pracy w Izbie C-S. My celnicy możemy tylko zyskać
1/ paczki dla dzieci - bo służbie się nie należą a cywilom tak.
2/ normalnie większe premie "?" jak są - cywile mają więcej o 20 % my mniej.
3/wyrównają płace celasów ze skarbówkami tu zyskujemy.
No może stracimy wcześniejszą emeryturę hi i hi.
Negatywy??
Moze to że brakować mi będzie tych sznurów gwiadek zieleni i bieli, Miniówek u dziewczyn i obcasów. To tyle . MnL wiecznie żywy.
 
PUŁKOWNIK KOŁODZIEJ MA NA CIEBIE OKO SZCZURZE MENELU. Przyszło się wcześniej do pracy i od razu sabotuje się pikietę. Prowokatorze, komu służysz? Nie mydl oczu słowami o zmniejszeniu liczby dyrektorów.
płk Kołodziej
 
Pułkownik lubi mundur. rano wstaje czysci medale, kordzik zakłada swój 20 letni mundur ( zdekompletowany i wygląda jak brat łata). Czapka wygirta na wzór pewnej formacji z lat 30-40 i wio.
Odpowiem tak piiiii.
Menel czekamy.
 
Anonymous napisał:
Pułkownik lubi mundur. rano wstaje czysci medale, kordzik zakłada swój 20 letni mundur ( zdekompletowany i wygląda jak brat łata). Czapka wygirta na wzór pewnej formacji z lat 30-40 i wio.
Odpowiem tak piiiii.
Menel czekamy.
wygięta
 
Back
Do góry