• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pauzowanie

Aniczek

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Czerwiec 2023
Posty
4
Punkty reakcji
6
Szanowni Koledzy i Koleżanki, czy wiadomo co dalej z tzw. pauzowaniem. Przed wyborami był projekt ustawy w sejmie, który niestety z uwagi na wybory wypadł z obiegu, a teraz cisza. Czy ktoś coś wie?
 
Szanowni Koledzy i Koleżanki, czy wiadomo co dalej z tzw. pauzowaniem. Przed wyborami był projekt ustawy w sejmie, który niestety z uwagi na wybory wypadł z obiegu, a teraz cisza. Czy ktoś coś wie?
projekt upadł, a nowy MF czy też SKAS zapowiedział że przeanalizuje sytuacje - to było na spotkaniu w lutym. Zaproponowałem jakiś czas temu już, w innym wątku i też poprosiłem mailowo ZZ żeby zapytał MF czy SKAS pisemnie po upływie 3 miesięcy od tego spotkania: co wynika z 3 miesięcznej analizy tej sytuacji ale odpowiedzi na te propozycje jeszcze nie dostałem... 3 miesiące to dość dużo na analize, czy też nie? a one przecież już minęły jakiś czas temu
 
Ostatnia edycja:
Czas szybko biegnie, we wrześniu zatrudnieni przed 1999 będą dostawać "balkonikowe 1" 1500zł dodatku, a ci pauzujący mają przerwę kilkuletnią.
Prosimy ZZ by przypomniało się w tej kwestii Ministrowi Finansów.
A czy aby powodem niezaliczenia pauzowania ucywilnionymi nie jest właśnie to ,,balkonikowe'' , które MFmusiałby wypłacić również ucywilionym.To draństwo jest !
 
Ja wiem ........ ale nie powiem, ręce opadają i wszystko inne też.
projekt upadł, a nowy MF czy też SKAS zapowiedział że przeanalizuje sytuacje - to było na spotkaniu w lutym. Zaproponowałem jakiś czas temu już, w innym wątku i też poprosiłem mailowo ZZ żeby zapytał MF czy SKAS pisemnie po upływie 3 miesięcy od tego spotkania: co wynika z 3 miesięcznej analizy tej sytuacji ale odpowiedzi na te propozycje jeszcze nie dostałem... 3 miesiące to dość dużo na analize, czy też nie? a one przecież już minęły jakiś czas temu
No właśnie,czy ktoś z centrali związkowej mógłby się wypowiedzieć czy są prowadzone jakieś rozmowy ze SKAS w tym temacie?
 
Tak odpowiedziałem bo zamiast trochę poszukać naprawdę niedługo, lepiej założyć 70 raz ten sam wątek i poczekać aż ktoś poczyta i odpowie. W kilkunastu wątkach dotyczących pauzowania masz stanowiska, odpowiedzi przedstawicieli związku np. Zoi wro wystarczy poświęcić godzinę czy dwie.
 
Back
Do góry