• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

palenie papierosów

R

reaper

Gość
mam pytanie do Kierownictwa Izby!

skoro moje koleżanki i koledzy spędzają na paleniu papierosków ok 1 godz dziennie, (czas potwierdzony badaniami na zachodzie europy m.in we Francji oraz własnymi obserwacjami) czyli de facto nie pracują przez ten czas, to czy mogę jako niepalący też pracować 7 godz dziennie lub dostać kasę za nadgodziny?

PS

urządzenie palarni we wiatrołapach klatek schodowych w Izbie jest fatalnym pomysłem, ponieważ one już przeszły smrodem papierochów, że nie wspomnę, że można stracić orientację w tak zadymionym pomieszczeniu. Jedynym plusem, dla palaczy, jest to, że nie posiadając własnych petów można napalić się "za darmo". :lol: [/list]
 
nieeeee. sam piszesz "(czas potwierdzony badaniami na zachodzie europy m.in we Francji oraz [[własnymi obserwacjami[], więc tracisz przynajmniej 1 godzinę na podglądanie palaczy, dodajmy do tego czas na gazetkę i buszowanie po internecie i okaże się, że to palacze są bardziej pracowici niż ty. a tak wogóle to wesołych świąt i nie podglądaj innych aby ciebie nie zaczęli podglądać . uśmiechnij się też czasami! człowiek smutny to mniej wydajny :D
 
Back
Do góry